- 29 maart
- Matthias VAN NASSAUW
Seizoen:
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
J | 27-03-2024 19:30 | S.C O.L.V.E. | U15 Paars | ||||
C | 26-03-2024 afgelast | Reserven A | K. Achterbroek VV A | ||||
C | 24-03-2024 15:00 | SV Aartselaar A | K. Gooreind VV | 2-1 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | K. Kalmthout SK B | Reserven C | 2-4 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | K. Wuustwezel FC | U21 | 3-0 | |||
C | 23-03-2024 17:30 | SVB Driehoek A | U17 | 7-2 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | U15 Paars | K. Wuustwezel FC A | 0-0 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | U15 Wit | K. Heibos SV B | 0-1 | |||
C | 23-03-2024 11:30 | K. Achterbroek VV A | U13 | ||||
C | 23-03-2024 11:15 | KSV Wildert | U12 | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | KSV Wildert A | U11 | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | Exc. FC Essen A | U10 | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | U9 Paars | KFC Brasschaat B | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | U9 Wit | KFC Nijlen C | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Paars | K. Brecht SK A | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Wit | KFC Brasschaat B | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Paars-Wit | K. Achterbroek VV B | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Mauve | K. Wuustwezel FC A | ||||
C | 23-03-2024 10:00 | R. Cappellen FC B | U7 Paars | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | SVB Driehoek A | U7 Wit | ||||
V | 23-03-2024 11:00 | U6 | KSV Wildert | ||||
C | 23-03-2024 afgelast | Meisjes U20 | KFC Antonia A | 5-0 | |||
C | 23-03-2024 11:00 | Meisjes U11 | KFC Antonia D | ||||
C | 22-03-2024 20:00 | Reserven A | K. Wuustwezel FC A | 2-5 | |||
C | 22-03-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | KSV Wildert B | 5-4 | |||
C | 22-03-2024 19:30 | Meisjes U13 | Kon Rapid AC | ||||
C | 17-03-2024 11:00 | SV Noorse D | Meisjes U11 | ||||
C | 16-03-2024 19:30 | K. Gooreind VV | Horendonk FC | 6-0 | |||
C | 16-03-2024 afgelast | KFC Schoten SK | Reserven A | ||||
C | 16-03-2024 14:30 | St. Lenaarts B | Reserven B (Vets) | 2-2 | |||
C | 16-03-2024 15:00 | U15 Paars | K. Kalmthout SK B | 2-4 | |||
C | 16-03-2024 13:00 | U15 Wit | K. Kalmthout SK C | 1-4 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U13 | ||||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U12 | ||||
C | 16-03-2024 11:30 | Zandvliet Sport A | U11 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | Loenhout SK A | U10 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | U9 Paars | Exc. FC Essen A | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | U9 Wit | K. Wijnegem VC A | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Paars | Exc. FC Essen A | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Wit | VK Simikos B | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Paars-Wit | Exc. FC Essen B | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Mauve | K. Brecht SK B | ||||
C | 16-03-2024 10:00 | Loenhout SK A | U7 Wit | ||||
C | 16-03-2024 10:45 | KFC Brasschaat B | U7 Paars | ||||
V | 16-03-2024 13:00 | U6 | K. Wuustwezel FC | ||||
C | 16-03-2024 15:00 | Vremde A | Meisjes U20 | 14-2 | |||
C | 15-03-2024 afgelast | Reserven C | K. Wuustwezel FC C | ||||
C | 15-03-2024 20:00 | Horendonk FC | U21 | 3-2 | |||
V | 15-03-2024 19:30 | Damesteam | S.V.B. Driehoek | ||||
C | 15-03-2024 19:00 | Meisjes U13 | SK sGravenwezel-Schilde B | ||||
C | 14-03-2024 19:30 | KVC Oostmalle A | U17 | 2-4 | |||
C | 13-03-2024 19:30 | Meisjes U20 | KFC Broechem | 4-2 | |||
C | 10-03-2024 09:30 | K. Heibos SV A | U15 Paars | 2-5 | |||
C | 10-03-2024 afgelast | KFC Nijlen B | Meisjes U13 | 5-0 | |||
C | 09-03-2024 19:30 | K. Gooreind VV | FC Oxford Hemiksem A | 4-1 | |||
C | 09-03-2024 13:00 | U21 | K. Kalmthout SK | 1-5 | |||
C | 09-03-2024 15:00 | U17 | St. Lenaarts A | 0-4 | |||
C | 09-03-2024 12:00 | KFC Berendrecht Sp. B | U15 Wit | 2-0 | |||
C | 09-03-2024 09:30 | U13 | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | U12 | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U11 | Exc. FC Essen | ||||
C | 09-03-2024 11:30 | U10 | K. Wuustwezel FC | ||||
C | 09-03-2024 09:00 | SV Noorse A | U9 Paars | ||||
C | 09-03-2024 12:30 | KFC Zwarte Leeuw C | U9 Wit | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | Loenhout SK A | U8 Paars | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | Zandvliet Sport A | U8 Wit | ||||
C | 09-03-2024 12:30 | K. Heibos SV B | U8 Paars-Wit | ||||
C | 09-03-2024 11:00 | Loenhout SK C | U8 Mauve | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U7 Paars | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U7 Wit | K. Kalmthout SK A | ||||
V | 09-03-2024 10:00 | S.V. Noorse | U6 | ||||
C | 08-03-2024 20:00 | Reserven A | KFC Berendrecht Sp. A | 3-1 | |||
C | 08-03-2024 afgelast | Reserven B (Vets) | K. Gooreind VV C | 0-5 | |||
C | 08-03-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | Reserven C | ||||
C | 08-03-2024 19:00 | VK Simikos D | Meisjes U11 | ||||
J | 06-03-2024 18:00 | KFC Broechem | U13 | ||||
C | 03-03-2024 15:00 | KFC Berendrecht Sp. | K. Gooreind VV | 1-2 | |||
C | 03-03-2024 10:30 | KSV Wildert A | U15 Wit | 0-4 | |||
C | 02-03-2024 15:00 | Excelsior Mariaburg | Reserven A | 0-6 | |||
C | 02-03-2024 13:00 | U21 | SVB Driehoek A | 5-2 | |||
C | 02-03-2024 15:00 | U17 | Alberta FC Schilde B | 0-2 | |||
C | 02-03-2024 13:00 | Excelsior Mariaburg A | U15 Paars | 7-2 | |||
C | 02-03-2024 09:30 | U13 | SVB Driehoek A | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | U12 | FC Patro Hoevenen A | ||||
C | 02-03-2024 11:30 | U11 | KFC Berendrecht Sp. | ||||
C | 02-03-2024 11:30 | U10 | KVC Oostmalle A | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | K. Achterbroek VV A | U9 Paars | ||||
C | 02-03-2024 11:00 | Alberta FC Schilde | U9 Wit | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | KVC Oostmalle B | U8 Paars | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | Kon SV Vlug Vooruit | U8 Wit | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | KSV Wildert B | U8 Mauve | ||||
C | 02-03-2024 15:00 | FC Patro Hoevenen B | U8 Paars-Wit | ||||
C | 02-03-2024 10:30 | U7 Paars | Excelsior Mariaburg B | ||||
C | 02-03-2024 10:30 | U7 Wit | KSV Wildert | ||||
V | 02-03-2024 09:45 | K. Kalmthout SK | U6 | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | SD Andalucia | Meisjes U20 | 2-1 | |||
C | 02-03-2024 11:00 | Meisjes U11 | St. Jozef C | ||||
C | 01-03-2024 20:00 | K. Brecht SK B | Reserven B (Vets) | 2-1 | |||
C | 01-03-2024 afgelast | Reserven C | Exc. FC Essen B | 5-0 | |||
C | 01-03-2024 19:00 | VK Simikos B | Meisjes U13 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-03-2024 afgelast | Reserven A | K. Achterbroek VV A | ||||
C | 24-03-2024 15:00 | SV Aartselaar A | K. Gooreind VV | 2-1 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | K. Kalmthout SK B | Reserven C | 2-4 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | K. Wuustwezel FC | U21 | 3-0 | |||
C | 23-03-2024 17:30 | SVB Driehoek A | U17 | 7-2 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | U15 Paars | K. Wuustwezel FC A | 0-0 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | U15 Wit | K. Heibos SV B | 0-1 | |||
C | 23-03-2024 11:30 | K. Achterbroek VV A | U13 | ||||
C | 23-03-2024 11:15 | KSV Wildert | U12 | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | KSV Wildert A | U11 | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | Exc. FC Essen A | U10 | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | U9 Paars | KFC Brasschaat B | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | U9 Wit | KFC Nijlen C | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Paars | K. Brecht SK A | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Wit | KFC Brasschaat B | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Paars-Wit | K. Achterbroek VV B | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Mauve | K. Wuustwezel FC A | ||||
C | 23-03-2024 10:00 | R. Cappellen FC B | U7 Paars | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | SVB Driehoek A | U7 Wit | ||||
C | 23-03-2024 afgelast | Meisjes U20 | KFC Antonia A | 5-0 | |||
C | 23-03-2024 11:00 | Meisjes U11 | KFC Antonia D | ||||
C | 22-03-2024 20:00 | Reserven A | K. Wuustwezel FC A | 2-5 | |||
C | 22-03-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | KSV Wildert B | 5-4 | |||
C | 22-03-2024 19:30 | Meisjes U13 | Kon Rapid AC | ||||
C | 17-03-2024 11:00 | SV Noorse D | Meisjes U11 | ||||
C | 16-03-2024 19:30 | K. Gooreind VV | Horendonk FC | 6-0 | |||
C | 16-03-2024 afgelast | KFC Schoten SK | Reserven A | ||||
C | 16-03-2024 14:30 | St. Lenaarts B | Reserven B (Vets) | 2-2 | |||
C | 16-03-2024 15:00 | U15 Paars | K. Kalmthout SK B | 2-4 | |||
C | 16-03-2024 13:00 | U15 Wit | K. Kalmthout SK C | 1-4 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U13 | ||||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U12 | ||||
C | 16-03-2024 11:30 | Zandvliet Sport A | U11 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | Loenhout SK A | U10 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | U9 Paars | Exc. FC Essen A | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | U9 Wit | K. Wijnegem VC A | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Paars | Exc. FC Essen A | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Wit | VK Simikos B | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Paars-Wit | Exc. FC Essen B | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Mauve | K. Brecht SK B | ||||
C | 16-03-2024 10:00 | Loenhout SK A | U7 Wit | ||||
C | 16-03-2024 10:45 | KFC Brasschaat B | U7 Paars | ||||
C | 16-03-2024 15:00 | Vremde A | Meisjes U20 | 14-2 | |||
C | 15-03-2024 afgelast | Reserven C | K. Wuustwezel FC C | ||||
C | 15-03-2024 20:00 | Horendonk FC | U21 | 3-2 | |||
C | 15-03-2024 19:00 | Meisjes U13 | SK sGravenwezel-Schilde B | ||||
C | 14-03-2024 19:30 | KVC Oostmalle A | U17 | 2-4 | |||
C | 13-03-2024 19:30 | Meisjes U20 | KFC Broechem | 4-2 | |||
C | 10-03-2024 09:30 | K. Heibos SV A | U15 Paars | 2-5 | |||
C | 10-03-2024 afgelast | KFC Nijlen B | Meisjes U13 | 5-0 | |||
C | 09-03-2024 19:30 | K. Gooreind VV | FC Oxford Hemiksem A | 4-1 | |||
C | 09-03-2024 13:00 | U21 | K. Kalmthout SK | 1-5 | |||
C | 09-03-2024 15:00 | U17 | St. Lenaarts A | 0-4 | |||
C | 09-03-2024 12:00 | KFC Berendrecht Sp. B | U15 Wit | 2-0 | |||
C | 09-03-2024 09:30 | U13 | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | U12 | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U11 | Exc. FC Essen | ||||
C | 09-03-2024 11:30 | U10 | K. Wuustwezel FC | ||||
C | 09-03-2024 09:00 | SV Noorse A | U9 Paars | ||||
C | 09-03-2024 12:30 | KFC Zwarte Leeuw C | U9 Wit | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | Loenhout SK A | U8 Paars | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | Zandvliet Sport A | U8 Wit | ||||
C | 09-03-2024 12:30 | K. Heibos SV B | U8 Paars-Wit | ||||
C | 09-03-2024 11:00 | Loenhout SK C | U8 Mauve | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U7 Paars | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U7 Wit | K. Kalmthout SK A | ||||
C | 08-03-2024 20:00 | Reserven A | KFC Berendrecht Sp. A | 3-1 | |||
C | 08-03-2024 afgelast | Reserven B (Vets) | K. Gooreind VV C | 0-5 | |||
C | 08-03-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | Reserven C | ||||
C | 08-03-2024 19:00 | VK Simikos D | Meisjes U11 | ||||
C | 03-03-2024 15:00 | KFC Berendrecht Sp. | K. Gooreind VV | 1-2 | |||
C | 03-03-2024 10:30 | KSV Wildert A | U15 Wit | 0-4 | |||
C | 02-03-2024 15:00 | Excelsior Mariaburg | Reserven A | 0-6 | |||
C | 02-03-2024 13:00 | U21 | SVB Driehoek A | 5-2 | |||
C | 02-03-2024 15:00 | U17 | Alberta FC Schilde B | 0-2 | |||
C | 02-03-2024 13:00 | Excelsior Mariaburg A | U15 Paars | 7-2 | |||
C | 02-03-2024 09:30 | U13 | SVB Driehoek A | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | U12 | FC Patro Hoevenen A | ||||
C | 02-03-2024 11:30 | U11 | KFC Berendrecht Sp. | ||||
C | 02-03-2024 11:30 | U10 | KVC Oostmalle A | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | K. Achterbroek VV A | U9 Paars | ||||
C | 02-03-2024 11:00 | Alberta FC Schilde | U9 Wit | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | KVC Oostmalle B | U8 Paars | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | Kon SV Vlug Vooruit | U8 Wit | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | KSV Wildert B | U8 Mauve | ||||
C | 02-03-2024 15:00 | FC Patro Hoevenen B | U8 Paars-Wit | ||||
C | 02-03-2024 10:30 | U7 Paars | Excelsior Mariaburg B | ||||
C | 02-03-2024 10:30 | U7 Wit | KSV Wildert | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | SD Andalucia | Meisjes U20 | 2-1 | |||
C | 02-03-2024 11:00 | Meisjes U11 | St. Jozef C | ||||
C | 01-03-2024 20:00 | K. Brecht SK B | Reserven B (Vets) | 2-1 | |||
C | 01-03-2024 afgelast | Reserven C | Exc. FC Essen B | 5-0 | |||
C | 01-03-2024 19:00 | VK Simikos B | Meisjes U13 | ||||
C | 28-02-2024 19:30 | U15 Paars | SVB Driehoek A | 2-2 | |||
C | 26-02-2024 20:15 | U21 | Exc. FC Essen | 6-1 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | Minderhout VV A | U17 | 10-1 | |||
C | 24-02-2024 19:30 | K. Gooreind VV | Sp. Burcht FC | 4-0 | |||
C | 24-02-2024 15:00 | SK Nieuw Stabroek A | U21 | 1-5 | |||
C | 24-02-2024 13:00 | U15 Wit | K. Nieuwmoer FC | 2-5 | |||
C | 24-02-2024 09:30 | Loenhout SK A | U13 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 28-02-2024 20:00 | K. Kontich FC A | K. Gooreind VV | ||||
B | 07-01-2024 14:30 | K. Gooreind VV | Ekeren FC | ||||
B | 29-11-2023 19:00 | Meisjes U13 | Yellow Red K.V. Mechelen | ||||
B | 01-11-2023 14:30 | K. Gooreind VV | F.C. Punt-Larum | 1-1 | |||
B | 27-08-2023 15:00 | SV Noorse | K. Gooreind VV | ||||
B | 19-08-2023 18:30 | K. Gooreind VV | Excelsior Mariaburg B | ||||
B | 19-08-2023 13:30 | U17 | Loenhout SK (Beker van Wezel) | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | U17 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | ||||
B | 19-08-2023 13:30 | U15 Paars | Loenhout SK (Beker van Wezel) | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | U15 Paars | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | U13 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | ||||
B | 19-08-2023 13:30 | U13 | Loenhout SK (Beker van Wezel) | ||||
B | 19-08-2023 14:30 | Loenhout SK (Beker van Wezel) | U12 | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | U12 | ||||
B | 19-08-2023 14:30 | Loenhout SK (Beker van Wezel) | U11 | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | U11 | ||||
B | 19-08-2023 14:30 | Loenhout SK (Beker van Wezel) | U10 | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | U10 | ||||
B | 19-08-2023 14:30 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | U9 Paars | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | Loenhout SK (Beker van Wezel) | U9 Paars | ||||
B | 19-08-2023 14:30 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | U8 Paars | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | Loenhout SK (Beker van Wezel) | U8 Paars | ||||
B | 19-08-2023 14:30 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | U7 Paars | ||||
B | 19-08-2023 15:30 | Loenhout SK (Beker van Wezel) | U7 Paars | ||||
B | 12-08-2023 18:30 | Putte SK | K. Gooreind VV | ||||
B | 05-08-2023 18:30 | K. Gooreind VV | K.Oxaco Boechout |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 23-03-2024 11:00 | U6 | KSV Wildert | ||||
V | 16-03-2024 13:00 | U6 | K. Wuustwezel FC | ||||
V | 15-03-2024 19:30 | Damesteam | S.V.B. Driehoek | ||||
V | 09-03-2024 10:00 | S.V. Noorse | U6 | ||||
V | 02-03-2024 09:45 | K. Kalmthout SK | U6 | ||||
V | 24-02-2024 11:00 | U6 | K. Nieuwmoze FC | ||||
V | 17-02-2024 15:30 | K. Achterbroek VV | U6 | ||||
V | 10-02-2024 11:00 | U6 | Exc. FC Essen | ||||
V | 03-02-2024 11:00 | U6 | S.V. Noorse | ||||
V | 27-01-2024 18:00 | K. Wuustwezel FC | U6 | ||||
V | 26-01-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | K. Heibos SV | ||||
V | 20-01-2024 18:30 | U6 | K. Achterbroek VV | ||||
V | 13-01-2024 13:00 | KSV Wildert | U6 | ||||
V | 10-01-2024 19:00 | U15 Paars | KSV Oud Turnhout | ||||
V | 07-01-2024 12:30 | Damesteam | Meisjes U20 | ||||
V | 06-01-2024 11:00 | U11 | K. Wuustwezel FC | ||||
V | 16-12-2023 12:30 | K. Kalmthout SK | U11 | ||||
V | 16-12-2023 09:30 | FC Sint Jozef SK | Meisjes U13 | ||||
V | 16-12-2023 09:30 | FC Sint Jozef SK | Meisjes U11 | ||||
V | 24-11-2023 19:30 | S.V.B Driehoek | Damesteam | ||||
V | 24-11-2023 19:00 | Meisjes U13 | Hoogstraten VV (U11) | ||||
V | 23-11-2023 18:30 | Loenhout SK | U8 Mauve | ||||
V | 15-11-2023 19:30 | U15 Paars | R. Cappellen FC | ||||
V | 14-11-2023 afgelast | V.K. Simikos | Damesteam | ||||
V | 11-11-2023 09:30 | Hoogstraten VV (U11) | Meisjes U13 | ||||
V | 27-10-2023 20:00 | Damesteam | S.V.B. Driehoek | ||||
V | 13-10-2023 19:30 | Damesteam | V.K. Simikos | ||||
V | 12-09-2023 19:30 | V.K. Simikos | Damesteam | ||||
V | 30-08-2023 18:30 | U11 | K. Brecht SK | ||||
V | 26-08-2023 n.n.b. | K. Heibos SV | U21 | ||||
V | 26-08-2023 15:00 | U15 Paars | K. Kalmthout SK | ||||
V | 24-08-2023 20:00 | K. Gooreind VV | KFC Schoten | ||||
V | 24-08-2023 19:00 | U15 Paars | K. Kalmthout SK | ||||
V | 23-08-2023 20:00 | K. Gooreind VV | Racing Kiel | ||||
V | 23-08-2023 20:00 | Reserven B (Vets) | Reserven C | Adriaensen Paul (Scheidsrechter) | |||
V | 23-08-2023 20:00 | Reserven B | Reserven C | ||||
V | 23-08-2023 20:00 | U21 | SV Noorse | ||||
V | 23-08-2023 18:00 | U15 Paars | K. Heibos SV | ||||
V | 23-08-2023 18:00 | U11 | K. Kalmthout SK | ||||
V | 19-08-2023 13:00 | KFC Brasschaat | Reserven A | ||||
V | 16-08-2023 20:00 | K. Gooreind VV | K.Wuustwezel FC | ||||
V | 16-08-2023 20:00 | Reserven B (Vets) | Reserven D | Adriaensen Paul (Scheidsrechter) | |||
V | 16-08-2023 19:30 | KFC Meer | U17 | ||||
V | 16-08-2023 19:30 | KFC Meer | U15 Paars | ||||
V | 12-08-2023 14:00 | K. Kalmthout SK | Reserven A | ||||
V | 12-08-2023 11:00 | U11 | KSOC Maria t. Heide | ||||
V | 09-08-2023 19:00 | SK sGravenwezel-Schilde | K. Gooreind VV | ||||
V | 02-08-2023 20:00 | K. Gooreind VV | Loenhout SK |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
T | 05-01-2024 n.n.b. | Tornooi St. Job | U17 | ||||
T | 05-01-2024 n.n.b. | Tornooi St. Job | U8 Paars | ||||
T | 16-12-2023 n.n.b. | Tornooi Brasschaat (voormiddag) | U10 | ||||
T | 16-12-2023 n.n.b. | Tornooi Brasschaat (voormiddag) | U9 Paars | ||||
T | 16-12-2023 n.n.b. | Tornooi Brasschaat (voormiddag) | U8 Paars | ||||
T | 16-12-2023 n.n.b. | Tornooi Brasschaat (voormiddag) | U8 Wit | ||||
T | 16-12-2023 n.n.b. | Tornooi Brasschaat (voormiddag) | U8 Paars-Wit | ||||
T | 16-12-2023 n.n.b. | Tornooi Brasschaat (namiddag) | U7 Paars | ||||
T | 16-12-2023 n.n.b. | Tornooi Brasschaat (namiddag) | U7 Wit | ||||
T | 16-12-2023 n.n.b. | Tornooi KFC Brasschaat (namiddag) | U6 | ||||
T | 10-12-2023 n.n.b. | Tornooi Excelsior Mariaburg | U10 | ||||
T | 10-12-2023 n.n.b. | Tornooi Excelsior Mariaburg | U9 Paars | ||||
T | 10-12-2023 n.n.b. | Tornooi Excelsior Mariaburg | U9 Wit | ||||
T | 10-12-2023 n.n.b. | Tornooi Excelsior Mariaburg | U8 Paars | ||||
T | 10-12-2023 n.n.b. | Tornooi Excelsior Mariaburg | U8 Wit | ||||
T | 19-08-2023 10:00 | U21 | Beker van Wezel |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
J | 27-03-2024 19:30 | S.C O.L.V.E. | U15 Paars | ||||
J | 06-03-2024 18:00 | KFC Broechem | U13 | ||||
J | 24-01-2024 19:30 | KFC Heultje | U15 Paars | ||||
J | 24-01-2024 18:00 | U13 | KSV Oud Turnhout | ||||
J | 24-01-2024 18:00 | KFC Bevel | U10 | ||||
J | 22-11-2023 19:30 | K. Ik Dien FC | U17 | ||||
J | 22-11-2023 19:30 | Zandvliet Sport | U15 Paars | ||||
J | 22-11-2023 18:00 | SK Peulis of SV Grasheide | U13 | ||||
J | 22-11-2023 18:00 | KSV Aartselaar | U11 | ||||
J | 22-11-2023 18:00 | Excelsior Mariaburg | U10 | ||||
J | 22-11-2023 18:00 | U9 Paars | Ekeren FC | ||||
J | 22-11-2023 18:00 | U8 Paars | KSK Oosthoven | ||||
J | 21-11-2023 18:00 | K. Kalmthout SK | U12 | ||||
J | 15-11-2023 18:00 | KFC Halle | U8 Wit | ||||
J | 08-11-2023 18:00 | U15 Paars | KFC Herenthout | ||||
J | 08-11-2023 18:00 | U12 | Alberta FC Schilde | ||||
J | 08-11-2023 18:00 | U9 Paars | KSV Oud-Turnhout | ||||
J | 08-11-2023 18:00 | U8 Paars | KFC Heultje |