Bovenbouw Jeugd - U15

Teamleden

Spelers
Milan VAN GILS Keeper      
Jente DE JONGH        
Senne DE ROOVER        
Tibo HUYBRIGHS        
Yenthe MILBOUW        
Thibeaux NUYTEMANS        
Joppe RAATS        
Driss SMOLDERS        
Dries VAN BRECHT        
Alexander VAN BRECHT        
Matteo VAN DEN BRANDEN        
Rune VAN DYCK        
Toon VAN DYCK        
Vic VAN DYCK        
Jari VAN GOETHEM        
Wannes VAN HEES        
Lukas VANOPBERGEN        
Aaron VERSTRAELEN        
 
Overige teamleden
Bart FRANCKEN Algemeen Sportief Clubverantwoordelijke
Jeroen PAELINCKX Jeugdwerking
Willy VERMEIREN Gerechtigd Correspondent (GC)
Roger GOETSCHALCKX Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 11-05-2019 n.n.b. U15 Seizoen afsluiter
C 27-04-2019 12:30 U15 K. Hove Sp. A 2-3
C 13-04-2019 afgelast K. Schelle Sp. A U15 5-0
C 03-04-2019 18:00 U15 KFC Broechem 0-4
C 29-03-2019 20:00 U15 F.C. NIEUW POLONIA 4-6
C 23-03-2019 09:00 K. Zandhovense SK U15 1-1
C 16-03-2019 12:30 U15 V.K. Simikos A 2-11
C 02-03-2019 12:15 F.C. KONINGSHOF A U15 0-1
C 16-02-2019 12:30 U15 K. Schelle Sp. A 1-1
C 09-02-2019 09:30 KFC Broechem U15 3-2
C 02-02-2019 afgelast F.C. NIEUW POLONIA U15
C 26-01-2019 afgelast U15 K. Zandhovense SK
C 19-01-2019 10:45 V.K. Simikos A U15 10-1
C 12-01-2019 12:30 U15 F.C. KONINGSHOF A 2-3
C 01-12-2018 12:30 U15 V.K. Simikos B 9-1
C 24-11-2018 12:30 K. Heibos SV B U15 1-6
C 17-11-2018 12:30 U15 Exc. FC Essen B 6-0
C 10-11-2018 15:30 S.V. Noorse A U15 1-6
C 03-11-2018 12:30 U15 S.V.B. DRIEHOEK R 22-1
C 27-10-2018 12:30 U15 SC City Pirates Antwerpen F 7-0
C 20-10-2018 13:00 F.C. PATRO HOEVENEN B U15 0-12
C 13-10-2018 12:15 V.K. Simikos B U15 1-9
C 06-10-2018 afgelast U15 K. Heibos SV B 0-5
C 29-09-2018 13:00 Exc. FC Essen B U15 0-7
C 22-09-2018 12:30 U15 S.V. Noorse A 6-1
C 15-09-2018 11:45 S.V.B. DRIEHOEK R U15 0-20
C 08-09-2018 11:15 SC City Pirates Antwerpen F U15 1-6
C 01-09-2018 12:30 U15 F.C. PATRO HOEVENEN B 6-1
T 23-08-2018 18:15 Beker Wezel - K. Wuustwezel FC en Loenhout SK (Terr. Loenhout SK) U15
T 18-08-2018 n.n.b. Tornooi KSV Wildert U15
T 12-08-2018 n.n.b. Beker Buts (Terr. Kalmthout SK) U15

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 V.K. Simikos A 13 12 0 1 36 73 16 57 0
2 KFC Broechem 13 9 1 3 28 39 23 16 0
3 F.C. KONINGSHOF A 13 6 0 7 18 22 24 -2 0
4 K. Hove Sp. A 13 5 2 6 17 26 34 -8 0
5 F.C. NIEUW POLONIA 11 4 3 4 15 34 41 -7 0
6 K. Schelle Sp. A 12 3 3 6 12 21 26 -5 0
7 K. Zandhovense SK 11 3 1 7 10 16 33 -17 0
8 U15 12 1 2 9 5 18 52 -34 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 19-05-2019 17:11

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
maandag 18:30 - 20:00 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
ma 10-09-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
woensdag 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 12-09-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:00 - 17:30 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven