Middenbouw Jeugd - U11

Teamleden

Spelers
Raf BROUWER        
Tuur COX        
Sem ELIAERTS        
Jort HERRYGERS        
Senne INGELBRECHT        
Hannes INGELBRECHT        
Luan KAMBERI        
Vince KERSTENS        
Gil LIéNARD        
Ardin OMEROVIC        
Jari VAN OERS        
Arthur VERCOUILLIE        
Jonas VERSCHUEREN        
Noah VERSLUYS        
 
Overige teamleden
Dave ANNAERT Trainer
Cynthia BAJART Team afgevaardigde
Bart FRANCKEN Algemeen Sportief Clubverantwoordelijke
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 20-10-2018 11:00 U11 SC City Pirates Antwerpen E
C 27-10-2018 12:00 K. Wuustwezel FC U11
C 03-11-2018 11:00 K. Achterbroek VV B U11
C 10-11-2018 11:00 U11 KFC Berendrecht Sp.
C 17-11-2018 10:00 Exc. FC Essen U11
C 24-11-2018 11:00 U11 Horendonk FC
C 01-12-2018 11:00 Putte SK U11

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-10-2018 11:00 U11 SC City Pirates Antwerpen E
C 13-10-2018 11:00 U11 Putte SK
C 06-10-2018 13:30 Horendonk FC U11
C 29-09-2018 11:00 U11 Exc. FC Essen
C 22-09-2018 15:00 KFC Berendrecht Sp. U11
C 15-09-2018 11:00 U11 K. Achterbroek VV B
C 08-09-2018 11:00 U11 K. Wuustwezel FC
C 01-09-2018 11:15 SC City Pirates Antwerpen F U11
C 01-09-2018 11:15 SC City Pirates Antwerpen E U11
T 25-08-2018 n.n.b. Tornooi K. Achterbroek VV U11
T 22-08-2018 18:30 Beker Wezel - K. Wuustwezel FC en Loenhout SK (Terr. Loenhout SK) U11

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 Horendonk FC 2 2 0 0 6 10 0 10 0
2 K. Wuustwezel FC 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 SC City Pirates Antwerpen E 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 KFC Berendrecht Sp. 2 1 0 1 3 5 5 0 0
5 U11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Exc. FC Essen 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
5 K. Achterbroek VV B 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
5 Putte SK 2 0 0 2 0 0 10 -10 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 19-10-2018 17:10

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode team
dinsdag 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
di 11-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 18-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 25-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 02-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 09-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 16-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 23-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 30-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 06-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 13-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 20-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 27-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 04-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 11-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 18-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 25-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 01-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 08-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 15-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 22-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 29-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 05-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 12-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 19-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 26-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 05-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 12-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 19-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 26-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 02-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 09-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 16-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 23-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 30-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 07-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 14-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 21-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
di 28-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
donderdag 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
do 13-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 20-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 27-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 04-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 11-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 18-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 25-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 01-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 08-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 15-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 22-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 29-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 06-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 13-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 20-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 27-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 03-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 10-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 17-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 24-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 31-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 07-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 14-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 21-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 28-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 07-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 14-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 21-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 28-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 04-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 11-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 18-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 25-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 02-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 09-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 16-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 23-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11
do 30-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U11

Berichten



Terug naar boven