Onderbouw Jeugd - U8 Wit

Teamleden

Spelers
Artur BAREYAN        
Lex BEYERS        
Seth BOSMANS        
James CRUZ DA LUZ        
Lucien DE WULF        
Jules DIAW        
Mathias GOOLENAERTS        
Milan MOUS        
Fabian SZCZECHOWSKI        
Mats VAN DEN BERGH        
Sus VAN DER VELDEN        
Tobe VAN KUIJK        
Torre VAN LOOVEREN        
Axel VERHULST        
Ilyo VERSLUYS        
 
Overige teamleden
Vagner CRUZ DA LUZ Trainer
Chimere DIAW Trainer
Shari DANIELS Team afgevaardigde
Bjorn GOOLENAERTS Team afgevaardigde
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 20-10-2018 09:00 V.V. O.S.S.M.I. A U8 Wit
C 27-10-2018 09:30 U8 Wit S.K. NIEUW STABROEK B
C 03-11-2018 09:30 U8 Wit Loenhout SK B
C 10-11-2018 09:30 K. Wuustwezel FC A U8 Wit
C 17-11-2018 09:30 U8 Wit SC City Pirates Antwerpen D
C 24-11-2018 15:00 KON. SV VLUG VOORUIT U8 Wit
C 01-12-2018 09:30 U8 Wit S.V. Noorse A

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-10-2018 09:00 V.V. O.S.S.M.I. A U8 Wit
C 13-10-2018 09:00 S.V. Noorse A U8 Wit
C 06-10-2018 09:30 U8 Wit KON. SV VLUG VOORUIT
C 29-09-2018 09:00 SC City Pirates Antwerpen D U8 Wit
C 22-09-2018 09:30 U8 Wit K. Wuustwezel FC A
C 15-09-2018 10:00 Loenhout SK B U8 Wit
C 08-09-2018 12:30 S.K. NIEUW STABROEK B U8 Wit
C 01-09-2018 09:30 U8 Wit V.V. O.S.S.M.I. A

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 U8 Wit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. Wuustwezel FC A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KON. SV VLUG VOORUIT 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Loenhout SK B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 S.K. NIEUW STABROEK B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 S.V. Noorse A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SC City Pirates Antwerpen D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 V.V. O.S.S.M.I. A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 20-10-2018 03:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode team
maandag 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
ma 10-09-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 17-09-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 24-09-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 01-10-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 08-10-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 15-10-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 22-10-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 29-10-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 05-11-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 12-11-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 19-11-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 26-11-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 03-12-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 10-12-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 17-12-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 24-12-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 31-12-18 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 07-01-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 14-01-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 21-01-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 28-01-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 04-02-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 11-02-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 18-02-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 25-02-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 04-03-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 11-03-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 18-03-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 25-03-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 01-04-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 08-04-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 15-04-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 22-04-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 29-04-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 06-05-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 13-05-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 20-05-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
ma 27-05-19 18:00 - 19:30 Terrein B Team training U8 Wit
donderdag 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
do 13-09-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 20-09-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 27-09-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 04-10-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 11-10-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 18-10-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 25-10-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 01-11-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 08-11-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 15-11-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 22-11-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 29-11-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 06-12-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 13-12-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 20-12-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 27-12-18 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 03-01-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 10-01-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 17-01-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 24-01-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 31-01-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 07-02-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 14-02-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 21-02-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 28-02-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 07-03-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 14-03-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 21-03-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 28-03-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 04-04-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 11-04-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 18-04-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 25-04-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 02-05-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 09-05-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 16-05-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 23-05-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit
do 30-05-19 18:00 - 19:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U8 Wit

Berichten



Terug naar boven