Onderbouw Jeugd - U7 Paars

Teamleden

Spelers
Nand BARTHOLOMEEUSEN        
Natheau BELMANS        
Liam BEYERS        
Thibault DE SAEDELAER        
Olivier DECKERS        
Kobe DECRAENE        
Lander DOCKX        
Bas HEEREN        
Noa JANSSENS        
Tiago LONGA y GALDO        
Julie MESDAGH        
Chiel NEEFS        
Tibo SCHIPPERS        
Robbe SCHUURMANS        
Lynne SIMONS        
Abel SIPS        
Sam VAN DE GEUCHTE        
Seppe VERHEYEN        
Flore VERHULST        
Roxane VERMEIREN        
Ophelie VERMEIREN        
 
Overige teamleden
Tim NEEFS Trainer
Roy SIMONS Assistent-trainer
Geert MESDAGH Team afgevaardigde
Tony VAN DE GEUCHTE Team afgevaardigde
Bart FRANCKEN Algemeen Sportief Clubverantwoordelijke
Jeroen PAELINCKX Jeugdwerking
Roger GOETSCHALCKX Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 11-05-2019 n.n.b. U7 Paars Seizoen afsluiter
C 27-04-2019 09:30 U7 Paars KFC Zwarte Leeuw A
C 13-04-2019 10:00 K. Brecht SK A U7 Paars
C 06-04-2019 09:30 U7 Paars SK sGravenwezel-Schilde B
C 30-03-2019 09:30 K. Heibos SV B U7 Paars
C 23-03-2019 09:30 U7 Paars KFC Brasschaat A
C 16-03-2019 afgelast K. Kalmthout SK A U7 Paars
C 09-03-2019 09:30 U7 Paars K. Wuustwezel FC B
C 23-02-2019 11:00 KFC Zwarte Leeuw A U7 Paars
C 16-02-2019 09:30 U7 Paars K. Brecht SK A
C 09-02-2019 09:30 SK sGravenwezel-Schilde B U7 Paars
C 02-02-2019 09:30 U7 Paars K. Heibos SV B
C 26-01-2019 afgelast KFC Brasschaat A U7 Paars
C 19-01-2019 09:30 U7 Paars K. Kalmthout SK A
C 12-01-2019 09:30 K. Wuustwezel FC B U7 Paars
C 01-12-2018 09:30 U7 Paars F.C. KONINGSHOF
C 24-11-2018 11:15 K. Sint Job FC B U7 Paars
C 17-11-2018 09:30 U7 Paars K. Brecht SK B
C 10-11-2018 10:15 S.V.B. DRIEHOEK A U7 Paars
C 03-11-2018 09:30 U7 Paars VNA Wortel
C 27-10-2018 09:30 U7 Paars Loenhout SK A
C 20-10-2018 afgelast Alberta FC Schilde A U7 Paars
C 13-10-2018 09:15 F.C. KONINGSHOF U7 Paars
C 06-10-2018 09:30 U7 Paars K. Sint Job FC B
C 29-09-2018 10:00 K. Brecht SK B U7 Paars
C 22-09-2018 09:30 U7 Paars S.V.B. DRIEHOEK A
C 15-09-2018 13:00 VNA Wortel U7 Paars
C 08-09-2018 10:00 Loenhout SK A U7 Paars
C 01-09-2018 afgelast U7 Paars Alberta FC Schilde A
T 25-08-2018 n.n.b. Tornooi K. Achterbroek VV U7 Paars
T 21-08-2018 18:30 Beker Wezel - K. Wuustwezel FC en Loenhout SK (Terr. Loenhout SK) U7 Paars
T 19-08-2018 n.n.b. Tornooi KSV Wildert U7 Paars

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 K. Brecht SK A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 U7 Paars 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. Heibos SV B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. Kalmthout SK A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. Wuustwezel FC B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC Brasschaat A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC Zwarte Leeuw A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SK sGravenwezel-Schilde B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 19-05-2019 17:11

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
woensdag 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 12-09-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 19-09-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 26-09-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 03-10-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 10-10-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 17-10-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 24-10-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 31-10-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 07-11-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 14-11-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 21-11-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 28-11-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 05-12-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 12-12-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 19-12-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 26-12-18 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 02-01-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 09-01-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 16-01-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 23-01-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 30-01-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 06-02-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 13-02-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 20-02-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 27-02-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 06-03-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 13-03-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 20-03-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 27-03-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 03-04-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 10-04-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 17-04-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 24-04-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 01-05-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 08-05-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 15-05-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 22-05-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 29-05-19 17:00 - 18:15 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven