Onderbouw Jeugd - U7 Wit

Teamleden

Spelers
Nand BARTHOLOMEEUSEN        
Liam BEYERS        
Thibault DE SAEDELAER        
Olivier DECKERS        
Kobe DECRAENE        
Lander DOCKX        
Bas HEEREN        
Noa JANSSENS        
Tiago LONGA y GALDO        
Julie MESDAGH        
Chiel NEEFS        
Tibo SCHIPPERS        
Robbe SCHUURMANS        
Lynne SIMONS        
Abel SIPS        
Sam VAN DE GEUCHTE        
Seppe VERHEYEN        
Flore VERHULST        
Roxane VERMEIREN        
Ophelie VERMEIREN        
 
Overige teamleden
Tim NEEFS Trainer
Roy SIMONS Assistent-trainer
Geert MESDAGH Team afgevaardigde
Tony VAN DE GEUCHTE Team afgevaardigde
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 17-11-2018 afgelast U7 Wit Zandvliet Sport
V 17-11-2018 09:30 U7 Wit Maria t Heide
C 24-11-2018 09:30 K. Heibos SV A U7 Wit
C 01-12-2018 09:30 U7 Wit K. Sint Job FC A

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2018 09:30 U7 Wit KSK Donk B
C 03-11-2018 09:30 K. Mariaburg VK U7 Wit
C 27-10-2018 09:30 U7 Wit K. Wuustwezel FC A
C 20-10-2018 12:15 K. Kalmthout SK A U7 Wit
C 13-10-2018 09:30 K. Sint Job FC A U7 Wit
C 06-10-2018 09:30 U7 Wit K. Heibos SV A
C 29-09-2018 afgelast Zandvliet Sport U7 Wit
C 22-09-2018 afgelast KSK Donk B U7 Wit
C 22-09-2018 afgelast U7 Wit FC Oxford Hemiksem
C 15-09-2018 afgelast KON. KALFORT DAGHET U7 Wit
C 15-09-2018 afgelast U7 Wit K. Mariaburg VK
C 08-09-2018 afgelast K. Wuustwezel FC A U7 Wit
C 08-09-2018 afgelast RVC Hoboken B U7 Wit
C 01-09-2018 afgelast U7 Wit K. Kalmthout SK A
C 01-09-2018 afgelast U7 Wit K. Tub. Borgerhout

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode team
woensdag 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
wo 12-09-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 19-09-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 26-09-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 03-10-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 10-10-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 17-10-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 24-10-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 31-10-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 07-11-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 14-11-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 21-11-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 28-11-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 05-12-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 12-12-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 19-12-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 26-12-18 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 02-01-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 09-01-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 16-01-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 23-01-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 30-01-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 06-02-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 13-02-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 20-02-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 27-02-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 06-03-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 13-03-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 20-03-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 27-03-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 03-04-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 10-04-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 17-04-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 24-04-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 01-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 08-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 15-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 22-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit
wo 29-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training U7 Wit

Berichten



Terug naar boven