Senioren - K. Gooreind VV

Vormt selectie met: Reserven A

Teamleden

Spelers
Sander DIELEN Keeper      
Amar SELMAN Keeper      
Jordy VAN GAEL Keeper      
Steven AERTS        
Vago BAREYAN        
Gerard BAREYAN        
Vagner CRUZ DA LUZ        
Zekre DACOURY Guy H        
Timo DE LEGER        
Seppe DE VET        
Steven DIELEN        
Darco DRIESSENS        
Mathias DRIESSENS        
Mathias FRANCKEN        
Yannick GYINA        
Jelle HERMANS        
Christof Huibers        
Diego JANSSENS        
Giani JANSSENS        
Colin KENIS        
Dante KNAEPKENS        
Andrés KOORNDIJK        
Jottum PEETERS        
Tibe RUTS        
Robin SCHELLEKENS        
Zijad SELMAN        
Stijn SMET        
Glenn VAN CEULEN        
Jordi VAN DER AUWERA        
Yannick VAN HONSTé        
Cédric Van HUFFELEN        
Joost VAN LOOK        
Gillian VAN LOOVEREN        
Stijn VERMEIREN        
Lander VERMEIREN        
Sten VERRESEN        
Thibo WESSEL        
Sumaila YAKUBU        
 
Overige teamleden
Nintunze KORTLAND T1 - A-kern
Tom VAN HEES T2 - A-kern
Juan DE CLERCK T3 - A-kern
Joost VAN GILS Keeperstrainer
Dominique KNAEPKENS Team afgevaardigde
Roger GOETSCHALCKX Team afgevaardigde (reserve)
Dries RUTS Team afgevaardigde (reserve)
Sam MERTENS Kinesist
Bart FRANCKEN Algemeen Sportief Clubverantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 05-01-2019 19:30 K. Gooreind VV K. Brecht SK
C 12-01-2019 20:00 KSOC Maria t. Heide K. Gooreind VV
C 19-01-2019 19:30 K. Gooreind VV K. Nieuwmoer FC
C 26-01-2019 19:30 Horendonk FC K. Gooreind VV
C 02-02-2019 19:30 K. Gooreind VV S.V. Noorse A
C 09-02-2019 19:30 St. Lenaarts B K. Gooreind VV
C 16-02-2019 19:30 K. Gooreind VV KFC St. Mart. Halle
C 23-02-2019 19:30 K. Gooreind VV K. Heibos SV
C 03-03-2019 15:00 KVK Westmalle K. Gooreind VV
C 09-03-2019 19:30 K. Gooreind VV KSV Wildert
C 17-03-2019 15:00 KFC Berendrecht Sp. K. Gooreind VV
C 23-03-2019 19:30 K. Gooreind VV VNA Wortel
C 07-04-2019 15:00 KFC Antonia B K. Gooreind VV
C 14-04-2019 15:00 K. Gooreind VV Exc. FC Essen

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-12-2018 14:30 St. Jozef K. Gooreind VV 5-1
C 07-12-2018 20:00 Exc. FC Essen K. Gooreind VV 3-4
C 01-12-2018 19:30 K. Gooreind VV KFC Antonia B 1-3
C 25-11-2018 14:30 VNA Wortel K. Gooreind VV 5-0
C 17-11-2018 20:00 K. Gooreind VV KFC Berendrecht Sp. 0-2
C 11-11-2018 14:30 KSV Wildert K. Gooreind VV 1-1
C 03-11-2018 19:30 K. Gooreind VV KVK Westmalle 0-7
C 27-10-2018 19:30 K. Heibos SV K. Gooreind VV 6-1
C 21-10-2018 15:00 KFC St. Mart. Halle K. Gooreind VV 3-1
C 13-10-2018 19:30 K. Gooreind VV St. Lenaarts B 0-4
C 06-10-2018 19:30 S.V. Noorse A K. Gooreind VV 1-1
C 29-09-2018 19:30 K. Gooreind VV Horendonk FC 1-4
C 22-09-2018 19:30 K. Nieuwmoer FC K. Gooreind VV 4-0
C 15-09-2018 19:30 K. Gooreind VV KSOC Maria t. Heide 1-1
C 08-09-2018 19:30 K. Brecht SK K. Gooreind VV 3-0
C 02-09-2018 15:00 K. Gooreind VV St. Jozef 0-3
B 26-08-2018 15:00 KFC Antonia K. Gooreind VV
T 23-08-2018 18:15 Loenhout U 21 K. Gooreind VV
V 22-08-2018 19:30 Alberta FC Schilde K. Gooreind VV
B 18-08-2018 18:30 K. Gooreind VV KFC Flandria
V 15-08-2018 19:30 K. Gooreind VV Berchem U19
B 11-08-2018 18:30 K.T.S.K Hand in Hand Turnhout K. Gooreind VV
V 07-08-2018 19:45 VV Steen K. Gooreind VV
B 02-08-2018 19:30 K. Gooreind VV KFC St. Mart. Halle
T 31-07-2018 19:30 Loenhout SK (Terr. Loenhout SK) K. Gooreind VV
T 26-07-2018 19:30 K. Wuustwezel FC (Terr. Loenhout SK) K. Gooreind VV

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 KFC Berendrecht Sp. 16 14 1 1 43 41 20 21 0
2 KFC St. Mart. Halle 16 13 0 3 39 46 17 29 0
3 St. Jozef 16 12 3 1 39 48 15 33 0
4 K. Brecht SK 16 12 1 3 37 37 14 23 0
5 VNA Wortel 16 9 4 3 31 48 24 24 0
6 KVK Westmalle 16 8 3 5 27 40 23 17 0
7 K. Heibos SV 16 7 3 6 24 34 26 8 0
8 K. Nieuwmoer FC 16 7 2 7 23 35 33 2 0
9 Horendonk FC 16 6 1 9 19 37 35 2 0
10 St. Lenaarts B 16 5 4 7 19 31 32 -1 0
11 Exc. FC Essen 16 4 4 8 16 24 29 -5 0
12 KSOC Maria t. Heide 16 4 3 9 15 24 46 -22 0
13 KSV Wildert 16 3 5 8 14 25 37 -12 0
14 KFC Antonia B 16 2 3 11 9 28 40 -12 0
15 K. Gooreind VV 16 1 3 12 6 12 55 -43 0
16 S.V. Noorse A 16 0 2 14 2 11 75 -64 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 19-12-2018 10:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 19:30 - 21:00 Terrein C (Kunstgras) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
di 11-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 18-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 25-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 02-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 09-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 16-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 23-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 30-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 06-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 13-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 20-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 27-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 04-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 11-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 18-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 25-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 01-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 08-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 15-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 22-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 29-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 05-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 12-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 19-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 26-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 05-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 12-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 19-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 26-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 02-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 09-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 16-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 23-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 30-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 07-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 14-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 21-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
di 28-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:00 Terrein C (Kunstgras) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
do 13-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 20-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 27-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 04-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 11-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 18-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 25-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 01-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 08-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 15-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 22-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 29-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 06-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 13-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 20-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 27-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 03-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 10-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 17-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 24-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 31-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 07-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 14-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 21-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 28-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 07-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 14-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 21-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 28-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 04-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 11-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 18-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 25-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 02-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 09-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 16-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 23-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door
do 30-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld type periode status
za 21-07-18 10:00 - 12:00 Bosloop gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
di 24-07-18 19:30 - 21:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 25-07-18 19:30 - 21:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status

Berichten



Terug naar boven