Senioren - Reserven A

Vormt selectie met: K. Gooreind VV

Teamleden

Spelers
Sander DIELEN Keeper      
Amar SELMAN Keeper      
Jordy VAN GAEL Keeper      
Steven AERTS        
Vago BAREYAN        
Gerard BAREYAN        
Cedric COPPEE        
Vagner CRUZ DA LUZ        
Zekre DACOURY Guy H        
Timo DE LEGER        
Seppe DE VET        
Steven DIELEN        
Darco DRIESSENS        
Mathias DRIESSENS        
Mathias FRANCKEN        
Yannick GYINA        
Jelle HERMANS        
Christof Huibers        
Diego JANSSENS        
Giani JANSSENS        
Colin KENIS        
Dante KNAEPKENS        
Andrés KOORNDIJK        
Jottum PEETERS        
Tibe RUTS        
Robin SCHELLEKENS        
Zijad SELMAN        
Stijn SMET        
Glenn VAN CEULEN        
Jordi VAN DER AUWERA        
Yannick VAN HONSTé        
Cédric Van HUFFELEN        
Joost VAN LOOK        
Gillian VAN LOOVEREN        
Stijn VERMEIREN        
Lander VERMEIREN        
Sten VERRESEN        
Thibo WESSEL        
Sumaila YAKUBU        
 
Overige teamleden
Nintunze KORTLAND T1 - A-kern
Tom VAN HEES T2 - A-kern
Juan DE CLERCK T3 - A-kern
Patrick DANCKAERS Team afgevaardigde
Sam MERTENS Kinesist
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 27-10-2018 15:00 Reserven A K. Brecht SK C
C 02-11-2018 19:30 Horendonk FC B Reserven A
C 09-11-2018 20:00 Exc. FC Essen Reserven A
C 17-11-2018 afgelast Reserven A K. Kalmthout SK D
C 24-11-2018 15:00 Ekeren FC B Reserven A
C 30-11-2018 20:00 Reserven A KSV Wildert B
C 12-01-2019 14:30 St. Lenaarts B Reserven A
C 18-01-2019 20:00 Reserven A KSOC Maria t. Heide B
C 26-01-2019 15:00 KFC Olympic Essen A Reserven A
C 01-02-2019 20:00 Reserven A K. Achterbroek VV B
C 09-02-2019 12:30 K. Mariaburg VK B Reserven A
C 15-02-2019 20:00 Reserven A K. Nieuwmoer FC
C 23-02-2019 15:00 K. Brecht SK C Reserven A
C 08-03-2019 20:00 Reserven A Exc. FC Essen
C 16-03-2019 afgelast K. Kalmthout SK D Reserven A
C 22-03-2019 20:00 Reserven A Ekeren FC B
C 29-03-2019 20:00 Reserven A Horendonk FC B
C 05-04-2019 20:00 KFC Brasschaat A Reserven A

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-10-2018 20:00 K. Nieuwmoer FC Reserven A
V 16-10-2018 19:30 Reserven A K. Wuustwezel FC
C 12-10-2018 20:00 Reserven A K. Mariaburg VK B 1-1
C 05-10-2018 20:00 K. Achterbroek VV B Reserven A 2-4
C 28-09-2018 20:00 Reserven A KFC Olympic Essen A 6-0
C 21-09-2018 20:00 KSOC Maria t. Heide B Reserven A 1-7
C 15-09-2018 15:00 Reserven A St. Lenaarts B
C 08-09-2018 14:00 KSV Wildert B Reserven A 1-4
C 31-08-2018 20:00 Reserven A KFC Brasschaat A 1-4
T 24-08-2018 18:30 K. Wuustwezel FC en Loenhout SK (Terr. Loenhout SK) Reserven A
V 18-08-2018 15:00 Reserven A S.V.B Driehoek

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 Exc. FC Essen 7 5 2 0 17 25 3 22 0
2 KFC Brasschaat A 6 5 1 0 16 34 4 30 0
3 K. Nieuwmoer FC 7 5 0 2 15 29 16 13 0
4 Reserven A 6 4 1 1 13 23 9 14 0
4 K. Brecht SK C 7 4 1 2 13 18 17 1 0
6 KFC Olympic Essen A 6 4 0 2 12 16 14 2 0
7 St. Lenaarts B 5 3 0 2 9 17 16 1 0
8 KSV Wildert B 6 2 1 3 7 13 21 -8 0
9 Horendonk FC B 7 2 0 5 6 11 29 -18 0
10 K. Mariaburg VK B 7 1 2 4 5 13 18 -5 0
11 K. Achterbroek VV B 6 1 0 5 3 10 20 -10 0
11 Ekeren FC B 6 1 0 5 3 16 28 -12 0
13 KSOC Maria t. Heide B 6 0 0 6 0 8 38 -30 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 20-10-2018 03:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode team
dinsdag 18:30 - 21:00 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven A

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
di 11-09-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 18-09-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 25-09-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 02-10-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 09-10-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 16-10-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 23-10-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 30-10-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 06-11-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 13-11-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 20-11-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 27-11-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 04-12-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 11-12-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 18-12-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 25-12-18 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 01-01-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 08-01-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 15-01-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 22-01-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 29-01-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 05-02-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 12-02-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 19-02-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 26-02-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 05-03-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 12-03-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 19-03-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 26-03-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 02-04-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 09-04-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 16-04-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 23-04-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 30-04-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 07-05-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 14-05-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 21-05-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
di 28-05-19 18:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
donderdag 19:30 - 21:00 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven A

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
do 13-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 20-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 27-09-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 04-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 11-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 18-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 25-10-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 01-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 08-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 15-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 22-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 29-11-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 06-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 13-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 20-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 27-12-18 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 03-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 10-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 17-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 24-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 31-01-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 07-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 14-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 21-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 28-02-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 07-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 14-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 21-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 28-03-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 04-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 11-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 18-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 25-04-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 02-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 09-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 16-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 23-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A
do 30-05-19 19:30 - 21:00 Terrein B Team training Reserven A

Geplande trainingen

dag tijd veld type periode team
za 21-07-18 10:00 - 12:00 Bosloop Reserven A

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
di 24-07-18 19:30 - 21:00 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven A

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
wo 25-07-18 19:30 - 21:00 Terrein C (Kunstgras) Reserven A

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team

Berichten



Terug naar boven