Senioren - Reserven B

Teamleden

Spelers
Thibault CORNELISSENS Keeper      
Jelle DE RUYSSCHER Keeper      
Jens BEVERS        
Mitchel BOVEE        
Bjorn DE BIE        
Joeri DE BIE        
Jeffrey DE MARTELAERE        
Chimere DIAW        
Gerben GABRIELS        
Lorenzo LOOS        
Kenzo LOOS        
Jens MICHIELSEN        
Pieter NOUWS        
Mitch SCHELLEKENS        
Jamie SMITS        
Mathias TROUBLEYN        
Joeri VAN CEULEN        
Quinten VAN DEN BROECK        
Ken VAN HASSELT        
Christophe VAN NIEUWENHOVE        
Niels VAN TENDELOO        
Bryan VAN TRICHT        
Johan VERSTRAELEN        
Aaron WOUTERS        
 
Overige teamleden
Eric VAN DEN BROECK Trainer
Filip VERMEIREN Team afgevaardigde
Bart FRANCKEN Algemeen Sportief Clubverantwoordelijke
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 25-01-2019 20:00 Reserven B K. Kalmthout SK B
C 02-02-2019 afgelast Exc. Kaart B Reserven B
C 09-02-2019 15:00 Reserven B Minderhout VV B
C 16-02-2019 15:00 KFC Meer B Reserven B
C 22-02-2019 20:00 Reserven B KFC Berendrecht Sp. B
C 09-03-2019 15:00 Loenhout SK B Reserven B
C 15-03-2019 afgelast Reserven B K. Achterbroek VV C
C 23-03-2019 15:00 K. Mariaburg VK C Reserven B
C 30-03-2019 afgelast Exc. FC Essen B Reserven B
C 05-04-2019 20:00 Reserven B KFC Brasschaat B

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-01-2019 12:30 Hoogstraten VV B Reserven B 1-1
C 11-01-2019 20:00 Reserven B SK sGravenwezel-Schilde B 1-2
C 01-12-2018 afgelast Putte SK B Reserven B 0-5
C 24-11-2018 14:30 Reserven B K. Mariaburg VK C 2-4
C 16-11-2018 afgelast K. Achterbroek VV C Reserven B
C 09-11-2018 20:00 Reserven B Loenhout SK B 4-1
C 03-11-2018 afgelast Reserven B Exc. FC Essen B
C 26-10-2018 20:00 KFC Berendrecht Sp. B Reserven B 3-11
C 19-10-2018 20:00 Reserven B KFC Meer B 2-1
C 13-10-2018 15:00 Minderhout VV B Reserven B 1-5
C 06-10-2018 afgelast Reserven B Exc. Kaart B
C 29-09-2018 15:00 K. Kalmthout SK B Reserven B 3-2
C 21-09-2018 20:00 Reserven B Hoogstraten VV B 2-3
C 14-09-2018 20:30 SK sGravenwezel-Schilde B Reserven B 2-1
C 07-09-2018 20:00 Reserven B Putte SK B 3-1
C 31-08-2018 20:00 KFC Brasschaat B Reserven B 5-1
T 24-08-2018 18:30 K. Wuustwezel FC en Loenhout SK (Terr. Loenhout SK) Reserven B
V 21-08-2018 19:30 Reserven B Olse

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 SK sGravenwezel-Schilde B 13 11 0 2 33 43 16 27 0
2 K. Kalmthout SK B 13 9 1 3 28 48 27 21 0
3 K. Mariaburg VK C 11 8 1 2 25 46 18 28 0
3 KFC Brasschaat B 12 8 1 3 25 31 20 11 0
5 Reserven B 13 6 1 6 19 40 27 13 0
5 Hoogstraten VV B 13 6 1 6 19 30 30 0 0
7 Loenhout SK B 13 5 1 7 16 25 34 -9 0
7 Putte SK B 12 5 1 6 16 18 30 -12 0
9 KFC Meer B 12 2 1 9 7 20 48 -28 0
10 Minderhout VV B 11 2 0 9 6 17 34 -17 0
10 KFC Berendrecht Sp. B 13 2 0 11 6 24 58 -34 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 23-01-2019 17:11

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
woensdag 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 12-09-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven