Senioren - Reserven B

Teamleden

Spelers
Thibault CORNELISSENS Keeper      
Jelle DE RUYSSCHER Keeper      
Jens BEVERS        
Mitchel BOVEE        
Bjorn DE BIE        
Joeri DE BIE        
Jeffrey DE MARTELAERE        
Chimere DIAW        
Gerben GABRIELS        
Lorenzo LOOS        
Kenzo LOOS        
Jens MICHIELSEN        
Pieter NOUWS        
Mitch SCHELLEKENS        
Jamie SMITS        
Mathias TROUBLEYN        
Joeri VAN CEULEN        
Quinten VAN DEN BROECK        
Ken VAN HASSELT        
Christophe VAN NIEUWENHOVE        
Niels VAN TENDELOO        
Bryan VAN TRICHT        
Johan VERSTRAELEN        
Aaron WOUTERS        
 
Overige teamleden
Eric VAN DEN BROECK Trainer
Filip VERMEIREN Team afgevaardigde
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 16-11-2018 afgelast K. Achterbroek VV C Reserven B
C 24-11-2018 14:30 Reserven B K. Mariaburg VK C
C 01-12-2018 14:30 Putte SK B Reserven B
C 11-01-2019 20:00 Reserven B SK sGravenwezel-Schilde B
C 19-01-2019 12:30 Hoogstraten VV B Reserven B
C 25-01-2019 20:00 Reserven B K. Kalmthout SK B
C 02-02-2019 afgelast Exc. Kaart B Reserven B
C 09-02-2019 15:00 Reserven B Minderhout VV B
C 16-02-2019 15:00 KFC Meer B Reserven B
C 22-02-2019 20:00 Reserven B KFC Berendrecht Sp. B
C 09-03-2019 15:00 Loenhout SK B Reserven B
C 15-03-2019 afgelast Reserven B K. Achterbroek VV C
C 23-03-2019 15:00 K. Mariaburg VK C Reserven B
C 30-03-2019 afgelast Exc. FC Essen B Reserven B
C 05-04-2019 20:00 Reserven B KFC Brasschaat B

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-11-2018 afgelast K. Achterbroek VV C Reserven B
C 09-11-2018 20:00 Reserven B Loenhout SK B 4-1
C 03-11-2018 afgelast Reserven B Exc. FC Essen B
C 26-10-2018 20:00 KFC Berendrecht Sp. B Reserven B 3-11
C 19-10-2018 20:00 Reserven B KFC Meer B 2-1
C 13-10-2018 15:00 Minderhout VV B Reserven B 1-5
C 06-10-2018 afgelast Reserven B Exc. Kaart B
C 29-09-2018 15:00 K. Kalmthout SK B Reserven B 3-2
C 21-09-2018 20:00 Reserven B Hoogstraten VV B 2-3
C 14-09-2018 20:30 SK sGravenwezel-Schilde B Reserven B 2-1
C 07-09-2018 20:00 Reserven B Putte SK B 3-1
C 31-08-2018 20:00 KFC Brasschaat B Reserven B 5-1
T 24-08-2018 18:30 K. Wuustwezel FC en Loenhout SK (Terr. Loenhout SK) Reserven B
V 21-08-2018 19:30 Reserven B Olse

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 SK sGravenwezel-Schilde B 9 7 0 2 21 29 13 16 0
2 K. Mariaburg VK C 8 6 1 1 19 35 12 23 0
3 K. Kalmthout SK B 9 5 1 3 16 32 21 11 0
4 Reserven B 9 5 0 4 15 31 20 11 0
4 KFC Brasschaat B 8 5 0 3 15 19 16 3 0
4 Loenhout SK B 10 5 0 5 15 23 25 -2 0
7 Putte SK B 8 4 0 4 12 15 18 -3 0
7 Hoogstraten VV B 9 4 0 5 12 18 22 -4 0
9 Minderhout VV B 8 2 0 6 6 14 27 -13 0
9 KFC Berendrecht Sp. B 8 2 0 6 6 20 36 -16 0
11 KFC Meer B 8 1 0 7 3 10 36 -26 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 16-11-2018 17:10

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode team
woensdag 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
wo 12-09-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 19-09-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 26-09-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 03-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 10-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 17-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 24-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 31-10-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 07-11-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 14-11-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 21-11-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 28-11-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 05-12-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 12-12-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 19-12-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 26-12-18 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 02-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 09-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 16-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 23-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 30-01-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 06-02-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 13-02-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 20-02-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 27-02-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 06-03-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 13-03-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 20-03-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 27-03-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 03-04-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 10-04-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 17-04-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 24-04-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 01-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 08-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 15-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 22-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B
wo 29-05-19 20:00 - 21:30 Terrein C (Kunstgras) Team training Reserven B

Berichten



Terug naar boven