Middenbouw Jeugd - U10 Wit

Teamleden

Spelers
Wannes BRAEM        
Sepp DE ROOVER        
Thomas DE ROOVER        
Toine DE WULF        
Mathis FILANSIF        
Warre GEENS        
Matz GEERS        
Jonas HAVERHALS        
Bryan JANSSENS        
Felix KOERBER        
Iri MICHIELS        
Seppe NICOLAI        
Merdin OMEROVIC        
Ambrosio OP DE WEERDT        
Olivier SZCZECHOWSKI        
Louis VAN DE MAST        
Tibe VAN DEN BERGH        
Seppe VAN DEN BERGH        
Ferre VAN LOOVEREN        
 
Overige teamleden
Hans DE WULF Trainer
Tom GEERS Trainer
Teun VAN DE MAST Trainer
Sven DE ROOVER Team afgevaardigde
Manuel NICOLAI Team afgevaardigde
Bart FRANCKEN Algemeen Sportief Clubverantwoordelijke
Jeroen PAELINCKX Jeugdwerking
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 23-03-2019 14:00 S.V.B. DRIEHOEK R U10 Wit 13:00
C 30-03-2019 09:30 U10 Wit K. Achterbroek VV 08:45
C 06-04-2019 11:00 Horendonk FC U10 Wit 09:55
C 13-04-2019 11:00 U10 Wit K. Wuustwezel FC 10:15
C 27-04-2019 11:30 K. Sint Job FC B U10 Wit 10:30
V 11-05-2019 n.n.b. U10 Wit Seizoen afsluiter

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 14:00 S.V.B. DRIEHOEK R U10 Wit
C 16-03-2019 11:00 U10 Wit K. Brecht SK A
C 09-03-2019 09:30 KSV Wildert U10 Wit
C 23-02-2019 11:00 U10 Wit K. Sint Job FC B
C 16-02-2019 12:00 K. Wuustwezel FC U10 Wit
C 09-02-2019 11:00 U10 Wit Horendonk FC
C 02-02-2019 11:00 K. Achterbroek VV U10 Wit
C 26-01-2019 afgelast U10 Wit S.V.B. DRIEHOEK R
C 19-01-2019 11:30 K. Brecht SK A U10 Wit
C 12-01-2019 11:00 U10 Wit KSV Wildert
C 01-12-2018 12:00 V.K. HELDERHOEK R U10 Wit
C 24-11-2018 11:00 U10 Wit KON. SV VLUG VOORUIT R
C 17-11-2018 11:30 F.C. PATRO HOEVENEN A U10 Wit
C 10-11-2018 11:00 U10 Wit S.A.V.A.
C 03-11-2018 11:30 K. Boechoutse VV B U10 Wit
C 27-10-2018 09:30 O.X.A.C.O. U10 Wit
C 20-10-2018 11:00 U10 Wit SK sGravenwezel-Schilde C
C 13-10-2018 afgelast U10 Wit V.K. HELDERHOEK R 5-0
C 06-10-2018 14:00 KON. SV VLUG VOORUIT R U10 Wit
C 29-09-2018 11:00 U10 Wit F.C. PATRO HOEVENEN A
C 22-09-2018 12:00 S.A.V.A. U10 Wit
C 15-09-2018 11:00 U10 Wit K. Boechoutse VV B
C 08-09-2018 11:00 U10 Wit O.X.A.C.O.
C 01-09-2018 09:30 SK sGravenwezel-Schilde C U10 Wit

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 Horendonk FC 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 K. Brecht SK A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 U10 Wit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 K. Sint Job FC B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 K. Wuustwezel FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KSV Wildert 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 S.V.B. DRIEHOEK R 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 K. Achterbroek VV 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 23-03-2019 17:11

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
maandag 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
ma 10-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 19:45 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
woensdag 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 12-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 19-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 26-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 03-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 10-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 17-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 24-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 31-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 07-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 14-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 21-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 28-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 05-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 12-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 19-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 26-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 02-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 09-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 16-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 23-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 30-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 06-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 13-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 20-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 27-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 06-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 13-03-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 20-03-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 27-03-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 03-04-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 10-04-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 17-04-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 24-04-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 01-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 08-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 15-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 22-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door
wo 29-05-19 17:00 - 18:15 Terrein C (Kunstgras) Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven