Middenbouw Jeugd - U10 Wit

Teamleden

Spelers
Wannes BRAEM        
Sepp DE ROOVER        
Thomas DE ROOVER        
Toine DE WULF        
Mathis FILANSIF        
Warre GEENS        
Matz GEERS        
Jonas HAVERHALS        
Bryan JANSSENS        
Felix KOERBER        
Iri MICHIELS        
Seppe NICOLAI        
Merdin OMEROVIC        
Ambrosio OP DE WEERDT        
Olivier SZCZECHOWSKI        
Louis VAN DE MAST        
Tibe VAN DEN BERGH        
Seppe VAN DEN BERGH        
Ferre VAN LOOVEREN        
 
Overige teamleden
Hans DE WULF Trainer
Tom GEERS Trainer
Teun VAN DE MAST Trainer
Sven DE ROOVER Team afgevaardigde
Manuel NICOLAI Team afgevaardigde
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 17-11-2018 11:30 F.C. PATRO HOEVENEN A U10 Wit 10:25
C 24-11-2018 11:00 U10 Wit KON. SV VLUG VOORUIT R 10:15
C 01-12-2018 14:45 V.K. HELDERHOEK R U10 Wit 14:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2018 11:00 U10 Wit S.A.V.A.
C 03-11-2018 11:30 K. Boechoutse VV B U10 Wit
C 27-10-2018 09:30 O.X.A.C.O. U10 Wit
C 20-10-2018 11:00 U10 Wit SK sGravenwezel-Schilde C
C 13-10-2018 afgelast U10 Wit V.K. HELDERHOEK R 5-0
C 06-10-2018 14:00 KON. SV VLUG VOORUIT R U10 Wit
C 29-09-2018 11:00 U10 Wit F.C. PATRO HOEVENEN A
C 22-09-2018 12:00 S.A.V.A. U10 Wit
C 15-09-2018 11:00 U10 Wit K. Boechoutse VV B
C 08-09-2018 11:00 U10 Wit O.X.A.C.O.
C 01-09-2018 09:30 SK sGravenwezel-Schilde C U10 Wit

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 KON. SV VLUG VOORUIT R 1 1 0 0 3 5 0 5 0
1 SK sGravenwezel-Schilde C 1 1 0 0 3 5 0 5 0
3 F.C. PATRO HOEVENEN A 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 U10 Wit 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 S.A.V.A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 K. Boechoutse VV B 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
3 O.X.A.C.O. 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 16-11-2018 17:10

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode team
maandag 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
ma 10-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 17-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 24-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 01-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 08-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 15-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 22-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 29-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 05-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 12-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 19-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 26-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 03-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 10-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 17-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 24-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 31-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 07-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 14-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 21-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 28-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 04-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 11-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 18-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 25-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 04-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 11-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 18-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 25-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 01-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 08-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 15-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 22-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 29-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 06-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 13-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 20-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
ma 27-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
woensdag 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
wo 12-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 19-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 26-09-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 03-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 10-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 17-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 24-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 31-10-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 07-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 14-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 21-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 28-11-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 05-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 12-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 19-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 26-12-18 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 02-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 09-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 16-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 23-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 30-01-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 06-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 13-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 20-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 27-02-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 06-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 13-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 20-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 27-03-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 03-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 10-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 17-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 24-04-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 01-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 08-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 15-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 22-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit
wo 29-05-19 17:00 - 18:30 Terrein C (Kunstgras) Team training U10 Wit

Berichten



Terug naar boven