Middenbouw Jeugd - U12

Teamleden

Spelers
Lars BECKERS        
Dario BINARD        
Kobe FRANCKEN        
Milan GOETSCHALCKX        
Wout HERMANS        
Tuur MOUWS        
Noé NUYTEMANS        
Alex SCHOUTENS        
Kobe VAN BRECHT        
Jari VAN DISSELDORP        
Tess Van DYCK        
Matthias VAN GILS        
Jasper VAN LOOVEREN        
Kobe VAN LOOVEREN        
 
Overige teamleden
Fons VAN DYCK Trainer
Lodewijk HERMANS Team afgevaardigde
Stephanie RODENS Team afgevaardigde
Bart FRANCKEN Algemeen Sportief Clubverantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 17-11-2018 11:00 U12 V.V. O.S.S.M.I. B 10:30
V 21-11-2018 18:00 U12 KSK Donk 17:30
C 24-11-2018 11:00 KFC Brasschaat B U12 10:21
C 01-12-2018 11:00 U12 SC City Pirates Antwerpen D 10:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2018 11:00 U12 K. Kalmthout SK
V 07-11-2018 18:00 KSK Donk U12
C 03-11-2018 09:30 KON. SV VLUG VOORUIT U12
C 27-10-2018 11:00 U12 KSK Donk B
C 20-10-2018 12:00 Zandvliet Sport U12
C 13-10-2018 10:00 SC City Pirates Antwerpen D U12
C 06-10-2018 11:00 U12 KFC Brasschaat B
C 29-09-2018 09:00 V.V. O.S.S.M.I. B U12
C 22-09-2018 15:15 K. Kalmthout SK U12
C 15-09-2018 11:00 U12 KON. SV VLUG VOORUIT
C 08-09-2018 09:30 KSK Donk B U12
C 01-09-2018 12:30 U12 Zandvliet Sport

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 K. Gooreind VV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 K. Kalmthout SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KFC Brasschaat B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KON. SV VLUG VOORUIT 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 KSK Donk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 SC City Pirates Antwerpen D 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 V.V. O.S.S.M.I. B 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Zandvliet Sport 0 0 0 0 0 0 0 0 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 16-11-2018 17:10

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode team
maandag 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
ma 10-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 17-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 24-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 01-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 08-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 15-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 22-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 29-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 05-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 12-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 19-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 26-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 03-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 10-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 17-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 24-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 31-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 07-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 14-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 21-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 28-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 04-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 11-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 18-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 25-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 04-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 11-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 18-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 25-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 01-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 08-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 15-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 22-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 29-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 06-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 13-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 20-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
ma 27-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
woensdag 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode team
wo 12-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 19-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 26-09-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 03-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 10-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 17-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 24-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 31-10-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 07-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 14-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 21-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 28-11-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 05-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 12-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 19-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 26-12-18 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 02-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 09-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 16-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 23-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 30-01-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 06-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 13-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 20-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 27-02-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 06-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 13-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 20-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 27-03-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 03-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 10-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 17-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 24-04-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 01-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 08-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 15-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 22-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12
wo 29-05-19 18:30 - 20:00 Terrein C (Kunstgras) Team training U12

Berichten



Terug naar boven