Senioren - Reserven A

Vormt selectie met: K. Gooreind VV, Reserven B

Teamleden

Spelers
Thibault CORNELISSENS Keeper      
Sander DIELEN Keeper      
Koen VERHEYEN Keeper      
Steven AERTS        
Lorenz AERTS        
Vago BAREYAN        
Tonny CHABLI        
Seppe DE VET        
Steven DIELEN        
Mathias FRANCKEN        
Christof HUIBERS        
Seven IBUS        
Diego JANSSENS        
Dante KNAEPKENS        
Lorenzo LOOS        
Joeri MOLS        
Jottum PEETERS        
Tibe RUTS        
Jamie SMITS        
Frederik STEURS        
Dimitri STRAETMANS        
Mathias TROUBLEYN        
Jordi VAN DER AUWERA        
Yannick VAN HONSTé        
Michiel VAN HOOYDONCK        
Maxim VAN HOYDONCK        
Joost VAN LOOK        
Niels VAN TENDELOO        
Stijn VERMEIREN        
Lander VERMEIREN        
Sam VORSSELMANS        
Thibo WESSEL        
Sumaila YAKUBU        
 
Overige teamleden
Eric VAN DEN BROECK T1 - A-kern
Gunther MOUWS T2 - A-kern
Geert MESTDAGH Keeperstrainer
Ludo MOLS Team afgevaardigde
Sam MERTENS Kinesist
Roger GOETSCHALCKX Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 22-11-2019 19:30 Reserven A KSV Wildert A
C 29-11-2019 19:30 Reserven A Horendonk FC A
C 10-01-2020 20:00 Exc. FC Essen A Reserven A
C 17-01-2020 19:30 Reserven A Zandvliet Sport
C 24-01-2020 20:00 K. Heibos SV Reserven A
C 31-01-2020 19:30 Reserven A K. Kalmthout SK C
C 08-02-2020 11:30 KFC Olympic Essen A Reserven A
C 14-02-2020 19:30 Reserven A K. Achterbroek VV A
C 27-02-2020 20:00 K. Nieuwmoer FC A Reserven A
C 07-03-2020 14:30 Putte SK Reserven A
C 13-03-2020 19:30 Reserven A Loenhout SK A
C 21-03-2020 15:00 K. Kalmthout SK A Reserven A
C 27-03-2020 19:30 Reserven A KFC Berendrecht Sp. A
C 04-04-2020 14:00 KSV Wildert A Reserven A

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-11-2019 20:00 KFC Berendrecht Sp. A Reserven A 3-2
C 08-11-2019 19:30 Reserven A K. Kalmthout SK A 1-2
C 02-11-2019 15:00 Loenhout SK A Reserven A 3-2
C 25-10-2019 19:30 Reserven A Putte SK 2-2
C 18-10-2019 19:30 Reserven A K. Nieuwmoer FC A 6-2
C 11-10-2019 20:00 K. Achterbroek VV A Reserven A 2-1
C 04-10-2019 19:30 Reserven A KFC Olympic Essen A 5-0
C 28-09-2019 15:00 K. Kalmthout SK C Reserven A 2-3
C 20-09-2019 19:30 Reserven A K. Heibos SV 0-3
C 12-09-2019 19:45 Zandvliet Sport Reserven A 3-2
C 06-09-2019 19:30 Reserven A Exc. FC Essen A 5-0
C 30-08-2019 20:00 Horendonk FC A Reserven A 4-3
T 23-08-2019 20:00 Loenhout SK (Beker van Wezel) Reserven A
T 23-08-2019 18:15 K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) Reserven A
V 17-08-2019 vervallen Reserven A Putte SK
V 09-08-2019 20:00 K. Achterbroek VV Reserven A 2 - 3

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 K. Kalmthout SK A 12 10 1 1 31 56 15 41 0
1 K. Heibos SV 12 10 1 1 31 42 9 33 0
3 Loenhout SK A 12 9 1 2 28 45 19 26 0
4 KFC Berendrecht Sp. A 11 5 4 2 19 27 21 6 0
5 Zandvliet Sport 12 4 5 3 17 23 17 6 0
6 KSV Wildert A 11 4 3 4 15 26 23 3 0
6 K. Achterbroek VV A 11 4 3 4 15 17 25 -8 0
8 Exc. FC Essen A 12 4 2 6 14 20 36 -16 0
8 Horendonk FC A 12 4 2 6 14 20 38 -18 0
10 Reserven A 12 4 1 7 13 32 26 6 0
11 Putte SK 12 2 3 7 9 17 38 -21 0
12 K. Kalmthout SK C 11 2 1 8 7 21 35 -14 0
13 K. Nieuwmoer FC A 7 2 0 5 6 15 36 -21 0
14 KFC Olympic Essen A 11 1 1 9 4 11 34 -23 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 20-11-2019 07:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
dinsdag 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
di 03-09-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 10-09-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 17-09-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 24-09-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 01-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 08-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 15-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 22-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 29-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 05-11-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 12-11-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 19-11-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 26-11-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 03-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 10-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 17-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 24-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 31-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 07-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 14-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 21-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 28-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 04-02-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 11-02-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 18-02-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 25-02-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 03-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 10-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 17-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 24-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 31-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 07-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 14-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 21-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 28-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 05-05-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 12-05-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 19-05-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
di 26-05-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
donderdag 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
do 05-09-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 12-09-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 19-09-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 26-09-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 03-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 10-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 17-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 24-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 31-10-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 07-11-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 14-11-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 21-11-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 28-11-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 05-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 12-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 19-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 26-12-19 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 02-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 09-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 16-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 23-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 30-01-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 06-02-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 13-02-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 20-02-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 27-02-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 05-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 12-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 19-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 26-03-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 02-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 09-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 16-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 23-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 30-04-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 07-05-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 14-05-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 21-05-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door
do 28-05-20 20:00 - 21:45 Gemeenteveld D Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven