Senioren - Reserven A

Vormt selectie met: K. Gooreind VV, Reserven B

Teamleden

Spelers
Thibault CORNELISSENS Keeper      
Sander DIELEN Keeper      
Amar SELMAN Keeper      
Koen VERHEYEN Keeper      
Steven AERTS        
Lorenz AERTS        
Vago BAREYAN        
Tonny CHABLI        
Seppe DE VET        
Steven DIELEN        
Mathias FRANCKEN        
Seven IBUS        
Diego JANSSENS        
Giani JANSSENS        
Dante KNAEPKENS        
Lorenzo LOOS        
Joeri MOLS        
Jottum PEETERS        
Tibe RUTS        
Zijad SELMAN        
Jamie SMITS        
Frederik STEURS        
Dimitri STRAETMANS        
Jordi VAN DER AUWERA        
Pieter VAN GELOOVEN        
Yannick VAN HONSTé        
Michiel VAN HOOYDONCK        
Maxim VAN HOYDONCK        
Joost VAN LOOK        
Niels VAN TENDELOO        
Stijn VERMEIREN        
Lander VERMEIREN        
Sam VORSSELMANS        
Thibo WESSEL        
 
Overige teamleden
Eric VAN DEN BROECK T1 - A-kern
Gunther MOUWS T2 - A-kern
Geert MESTDAGH Keeperstrainer
Ludo MOLS Team afgevaardigde
Sam MERTENS Kinesist

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
V 09-08-2019 20:00 K. Achterbroek VV Reserven A
V 17-08-2019 14:00 Reserven A Putte SK
T 23-08-2019 18:15 K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) Reserven A
T 23-08-2019 20:00 Loenhout SK (Beker van Wezel) Reserven A
C 30-08-2019 20:00 Horendonk FC A Reserven A
C 06-09-2019 19:30 Reserven A Exc. FC Essen A
C 13-09-2019 19:30 Zandvliet Sport Reserven A
C 20-09-2019 19:30 Reserven A K. Heibos SV
C 28-09-2019 15:00 K. Kalmthout SK C Reserven A
C 04-10-2019 19:30 Reserven A KFC Olympic Essen A
C 11-10-2019 20:00 K. Achterbroek VV A Reserven A
C 25-10-2019 19:30 Reserven A Putte SK
C 02-11-2019 15:00 Loenhout SK A Reserven A
C 08-11-2019 19:30 Reserven A K. Kalmthout SK A
C 15-11-2019 20:00 KFC Berendrecht Sp. A Reserven A
C 22-11-2019 19:30 Reserven A KSV Wildert A
C 29-11-2019 19:30 Reserven A Horendonk FC A
C 11-01-2020 13:00 Exc. FC Essen A Reserven A
C 17-01-2020 19:30 Reserven A Zandvliet Sport
C 24-01-2020 20:00 K. Heibos SV Reserven A
C 31-01-2020 19:30 Reserven A K. Kalmthout SK C
C 08-02-2020 11:30 KFC Olympic Essen A Reserven A
C 14-02-2020 19:30 Reserven A K. Achterbroek VV A
C 07-03-2020 14:30 Putte SK Reserven A
C 13-03-2020 19:30 Reserven A Loenhout SK A
C 21-03-2020 15:00 K. Kalmthout SK A Reserven A
C 27-03-2020 19:30 Reserven A KFC Berendrecht Sp. A
C 04-04-2020 14:00 KSV Wildert A Reserven A

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven