Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 20-10-2018 afgelast     K. Berchem Sp. 2004 C - U12 Paars
  • 20-10-2018 afgelast     Alberta FC Schilde A - U7 Paars
  • 27-10-2018 afgelast     U12 Paars - K. HIH Turnhout
  • 27-10-2018 afgelast     Veteranen - KFC De Kempen TL B
  • 03-11-2018 afgelast     U12 Paars - FC Gierle
  • 03-11-2018 afgelast     Reserven B - Exc. FC Essen B
  • 10-11-2018 afgelast     KFC Turnhout C - U12 Paars
  • 16-11-2018 afgelast     K. Achterbroek VV C - Reserven B
  • 17-11-2018 afgelast     U7 Wit - Zandvliet Sport
  • 17-11-2018 afgelast     U12 Paars - KSK Weelde B
  • 17-11-2018 afgelast     U17 - V.K. VALAARHOF B
  • 17-11-2018 afgelast     Reserven A - K. Kalmthout SK D
  • 24-11-2018 afgelast     KSK Oosthoven B - U12 Paars
  • 01-12-2018 afgelast     U12 Paars - St. Jozef B
  • 01-12-2018 afgelast     Puursica Puurs - U17
  • 02-02-2019 afgelast     Exc. Kaart B - Reserven B
  • 02-02-2019 afgelast     Veteranen - FC Wezel Sport B
  • 23-02-2019 afgelast     KFC De Kempen TL B - Veteranen
  • 15-03-2019 afgelast     Reserven B - K. Achterbroek VV C
  • 16-03-2019 afgelast     K. Kalmthout SK D - Reserven A
  • 30-03-2019 afgelast     Exc. FC Essen B - Reserven B

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 20-10-2018 15:00 KFC St. Mart. Halle C Veteranen - -
C 20-10-2018 15:00 U17 S.K. NIEUW STABROEK B - -
C 20-10-2018 13:00 F.C. PATRO HOEVENEN B U15 - -
C 20-10-2018 09:00 V.V. O.S.S.M.I. U13 - -
C 20-10-2018 12:00 Zandvliet Sport U12 Wit - -
C 20-10-2018 11:00 U11 SC City Pirates Antwerpen E - -
C 20-10-2018 11:00 U10 Paars K. Wuustwezel FC - -
C 20-10-2018 11:00 U10 Wit SK sGravenwezel-Schilde C - -
C 20-10-2018 09:30 U9 Wit K. Heibos SV B - -
C 20-10-2018 09:30 U9 Paars K. FC Pulle A - -
C 20-10-2018 11:00 K. Wijnegem VC B U8 Paars - -
C 20-10-2018 09:00 V.V. O.S.S.M.I. A U8 Wit - -
C 20-10-2018 afgelast Alberta FC Schilde A U7 Paars - -
C 20-10-2018 12:15 K. Kalmthout SK A U7 Wit - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 20-10-2018 15:00 KFC St. Mart. Halle C Veteranen - -
C 20-10-2018 15:00 U17 S.K. NIEUW STABROEK B - -
C 20-10-2018 13:00 F.C. PATRO HOEVENEN B U15 - -
C 20-10-2018 09:00 V.V. O.S.S.M.I. U13 - -
C 20-10-2018 12:00 Zandvliet Sport U12 Wit - -
C 20-10-2018 11:00 U11 SC City Pirates Antwerpen E - -
C 20-10-2018 11:00 U10 Paars K. Wuustwezel FC - -
C 20-10-2018 11:00 U10 Wit SK sGravenwezel-Schilde C - -
C 20-10-2018 09:30 U9 Wit K. Heibos SV B - -
C 20-10-2018 09:30 U9 Paars K. FC Pulle A - -
C 20-10-2018 11:00 K. Wijnegem VC B U8 Paars - -
C 20-10-2018 09:00 V.V. O.S.S.M.I. A U8 Wit - -
C 20-10-2018 afgelast Alberta FC Schilde A U7 Paars - -
C 20-10-2018 12:15 K. Kalmthout SK A U7 Wit - -

Terug naar boven