Bovenbouw Jeugd - U17

Teamleden

Spelers
Jelle BEYERS        
Robbe CLAES        
Jordi CLAES        
Thibeau COPPEE        
Jens DE GRAVE        
Alec DE JAEGHER        
Mathias DE MEY        
Milan DE WILDE        
Ruben DELIE        
Can IBUS        
Jules MOUWS        
Quinten NUYTS        
Piyawong SRAPU        
Rupert SYMENS        
Troy VAN DEN BROECK        
Michael VAN DEN HEUVEL        
Kobe VAN LOOK        
Maxim VAN LOOVEREN        
Stijn VERSTREPEN        
 
Overige teamleden
Danny JANSSENS Trainer
Gunther MOUWS Trainer
Benny VAN LOOVEREN Team afgevaardigde
Sylvain BEYERS Team afgevaardigde (reserve)
Bart FRANCKEN Algemeen Sportief Clubverantwoordelijke
Jeroen PAELINCKX Jeugdwerking
Willy VERMEIREN Gerechtigd Correspondent (GC)
Roger GOETSCHALCKX Secretaris/Website verantwoordelijke

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Aanwezig
C 24-04-2019 20:30 V.V. O.S.S.M.I. A U17
C 27-04-2019 14:30 V.K. Simikos A U17
V 11-05-2019 n.n.b. U17 Seizoen afsluiter

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-04-2019 16:00 S.V. Noorse A U17 0-2
C 13-04-2019 15:00 U17 Exc. FC Essen 2-3
C 29-03-2019 afgelast U17 S.C. O.L.V.E. B 5-0
C 27-03-2019 20:00 U17 V.K. Simikos A 2-4
C 23-03-2019 13:30 F.C. Ik Dien B U17 2-1
C 16-03-2019 afgelast S.V. Noorse A U17
C 13-03-2019 19:00 U17 SC City Pirates Antwerpen B 2-4
C 16-02-2019 15:00 Exc. FC Essen U17 1-4
C 09-02-2019 15:00 U17 V.V. O.S.S.M.I. A 2-3
C 02-02-2019 14:45 S.C. O.L.V.E. B U17 2-5
C 26-01-2019 afgelast U17 F.C. Ik Dien B
C 19-01-2019 15:00 U17 S.V. Noorse A 3-2
C 12-01-2019 17:00 SC City Pirates Antwerpen B U17 4-0
V 05-01-2019 16:00 U17 K. Wuustwezel FC
C 01-12-2018 afgelast Puursica Puurs A U17
C 24-11-2018 15:00 U17 V.V. O.S.S.M.I. B 3-3
V 17-11-2018 15:00 U17 K. Sint Job FC
C 17-11-2018 afgelast U17 V.K. VALAARHOF B
C 10-11-2018 14:30 OLVAC A U17 2-1
C 03-11-2018 15:00 U17 FC Brothers Utd Antwerp 11-3
C 27-10-2018 12:30 V.K. Simikos B U17 3-4
C 20-10-2018 15:00 U17 S.K. NIEUW STABROEK B 6-3
C 13-10-2018 afgelast U17 Puursica Puurs A
C 13-10-2018 afgelast U17 Puursica Puurs
V 13-10-2018 15:00 U17 Mariaburg
C 06-10-2018 12:25 V.V. O.S.S.M.I. B U17 1-10
C 29-09-2018 afgelast V.K. VALAARHOF B U17
C 22-09-2018 15:00 U17 OLVAC A 6-2
C 15-09-2018 14:00 FC Brothers Utd Antwerp U17 1-9
C 08-09-2018 15:00 U17 V.K. Simikos B 5-3
C 01-09-2018 15:00 S.K. NIEUW STABROEK B U17 4-1
V 26-08-2018 12:00 KSK Donk U17
T 23-08-2018 18:15 Beker Wezel - K. Wuustwezel FC en Loenhout SK (Terr. Loenhout SK) U17

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 V.K. Simikos A 11 11 0 0 33 52 14 38 0
2 F.C. Ik Dien B 8 5 1 2 16 27 17 10 0
3 SC City Pirates Antwerpen B 10 4 2 4 14 27 26 1 0
4 U17 10 4 0 6 12 26 25 1 0
5 V.V. O.S.S.M.I. A 10 2 4 4 10 19 29 -10 0
6 S.V. Noorse A 9 2 3 4 9 18 22 -4 0
6 S.C. O.L.V.E. B 11 2 3 6 9 17 32 -15 0
6 Exc. FC Essen 11 2 3 6 9 13 34 -21 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 20-04-2019 10:07

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld type periode status
maandag 18:30 - 20:00 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
ma 10-09-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 17-09-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 24-09-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 01-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 08-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 15-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 22-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 29-10-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 05-11-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 12-11-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 19-11-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 26-11-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 03-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 10-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 17-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 24-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 31-12-18 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 07-01-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 14-01-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 21-01-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 28-01-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 04-02-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 11-02-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 18-02-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 25-02-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 04-03-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 11-03-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 18-03-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 25-03-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 01-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 08-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 15-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 22-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 29-04-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 06-05-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 13-05-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 20-05-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
ma 27-05-19 18:30 - 20:00 Team training gaat_door
woensdag 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld type periode status
wo 12-09-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 19-09-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 26-09-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 03-10-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 10-10-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 17-10-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 24-10-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 31-10-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 07-11-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 14-11-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 21-11-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 28-11-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 05-12-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 12-12-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 19-12-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 26-12-18 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 02-01-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 09-01-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 16-01-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 23-01-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 30-01-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 06-02-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 13-02-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 20-02-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 27-02-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 06-03-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 13-03-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 20-03-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 27-03-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 03-04-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 10-04-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 17-04-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 24-04-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 01-05-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 08-05-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 15-05-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 22-05-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door
wo 29-05-19 18:30 - 20:00 Terrein B (veld 4) Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven