Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 29-09-2018 afgelast     KSK Weelde B - U12 Paars
  • 29-09-2018 afgelast     VNA Wortel - U7 Wit
  • 29-09-2018 afgelast     V.K. VALAARHOF B - U17
  • 06-10-2018 afgelast     U7 Wit - F.C. BELGICA
  • 06-10-2018 afgelast     U12 Paars - KSK Oosthoven B
  • 06-10-2018 afgelast     Reserven B - Exc. Kaart B
  • 06-10-2018 afgelast     FC Wezel Sport B - Veteranen
  • 13-10-2018 afgelast     St. Jozef B - U12 Paars
  • 13-10-2018 afgelast     U17 - Puursica Puurs
  • 20-10-2018 afgelast     K. Berchem Sp. 2004 C - U12 Paars
  • 20-10-2018 afgelast     Alberta FC Schilde A - U7 Paars
  • 27-10-2018 afgelast     U12 Paars - K. HIH Turnhout
  • 27-10-2018 afgelast     Veteranen - KFC De Kempen TL B
  • 03-11-2018 afgelast     U12 Paars - FC Gierle
  • 03-11-2018 afgelast     Reserven B - Exc. FC Essen B
  • 10-11-2018 afgelast     KFC Turnhout C - U12 Paars
  • 17-11-2018 afgelast     U7 Wit - VNA Wortel
  • 17-11-2018 afgelast     U12 Paars - KSK Weelde B
  • 17-11-2018 afgelast     Reserven A - K. Kalmthout SK D
  • 17-11-2018 afgelast     U17 - V.K. VALAARHOF B
  • 24-11-2018 afgelast     F.C. BELGICA - U7 Wit
  • 24-11-2018 afgelast     KSK Oosthoven B - U12 Paars
  • 01-12-2018 afgelast     U12 Paars - St. Jozef B
  • 01-12-2018 afgelast     Puursica Puurs - U17
  • 02-02-2019 afgelast     Exc. Kaart B - Reserven B
  • 02-02-2019 afgelast     Veteranen - FC Wezel Sport B
  • 23-02-2019 afgelast     KFC De Kempen TL B - Veteranen
  • 16-03-2019 afgelast     K. Kalmthout SK D - Reserven A
  • 30-03-2019 afgelast     Exc. FC Essen B - Reserven B

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 28-09-2018 20:00 Reserven A KFC Olympic Essen A - -
C 28-09-2018 20:00 Veteranen K. Vlimmeren Sp. D - -
C 29-09-2018 19:30 K. Gooreind VV Horendonk FC - -
C 29-09-2018 15:00 K. Kalmthout SK B Reserven B - -
C 29-09-2018 afgelast V.K. VALAARHOF B U17 - -
V 29-09-2018 15:00 U17 KFC Brasschaat - -
C 29-09-2018 13:00 Exc. FC Essen B U15 - -
C 29-09-2018 11:30 KSOC Maria t. Heide B U13 - -
C 29-09-2018 afgelast KSK Weelde B U12 Paars - -
C 29-09-2018 11:00 U12 Wit V.V. O.S.S.M.I. B - -
C 29-09-2018 11:00 U11 Exc. FC Essen - -
C 29-09-2018 11:00 U10 Paars Minderhout VV B - -
C 29-09-2018 11:00 U10 Wit F.C. PATRO HOEVENEN A - -
C 29-09-2018 09:30 U9 Wit Loenhout SK C - -
C 29-09-2018 09:30 U9 Paars St. Lenaarts B - -
C 29-09-2018 09:30 FC Merksem U8 Paars - -
C 29-09-2018 09:00 SC City Pirates Antwerpen D U8 Wit - -
C 29-09-2018 10:00 K. Brecht SK B U7 Paars - -
C 29-09-2018 afgelast VNA Wortel U7 Wit - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 28-09-2018 20:00 Reserven A KFC Olympic Essen A - -
C 28-09-2018 20:00 Veteranen K. Vlimmeren Sp. D - -
C 29-09-2018 19:30 K. Gooreind VV Horendonk FC - -
C 29-09-2018 15:00 K. Kalmthout SK B Reserven B - -
C 29-09-2018 afgelast V.K. VALAARHOF B U17 - -
C 29-09-2018 13:00 Exc. FC Essen B U15 - -
C 29-09-2018 11:30 KSOC Maria t. Heide B U13 - -
C 29-09-2018 afgelast KSK Weelde B U12 Paars - -
C 29-09-2018 11:00 U12 Wit V.V. O.S.S.M.I. B - -
C 29-09-2018 11:00 U11 Exc. FC Essen - -
C 29-09-2018 11:00 U10 Paars Minderhout VV B - -
C 29-09-2018 11:00 U10 Wit F.C. PATRO HOEVENEN A - -
C 29-09-2018 09:30 U9 Wit Loenhout SK C - -
C 29-09-2018 09:30 U9 Paars St. Lenaarts B - -
C 29-09-2018 09:30 FC Merksem U8 Paars - -
C 29-09-2018 09:00 SC City Pirates Antwerpen D U8 Wit - -
C 29-09-2018 10:00 K. Brecht SK B U7 Paars - -
C 29-09-2018 afgelast VNA Wortel U7 Wit - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 29-09-2018 15:00 U17 KFC Brasschaat - -

Terug naar boven