Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 26-01-2019 afgelast     Horendonk FC A - U6 Paars
  • 02-02-2019 afgelast     Exc. Kaart B - Reserven B
  • 02-02-2019 afgelast     Veteranen - FC Wezel Sport B
  • 23-02-2019 afgelast     KFC De Kempen TL B - Veteranen
  • 15-03-2019 afgelast     Reserven B - K. Achterbroek VV C
  • 16-03-2019 afgelast     K. Kalmthout SK D - Reserven A
  • 29-03-2019 afgelast     Reserven A - Horendonk FC B
  • 30-03-2019 afgelast     Exc. FC Essen B - Reserven B

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-01-2019 20:00 Reserven B K. Kalmthout SK B - -
C 26-01-2019 19:30 Horendonk FC K. Gooreind VV - -
C 26-01-2019 14:30 KFC Olympic Essen A Reserven A - -
C 26-01-2019 14:30 K. Vlimmeren Sp. D Veteranen - -
C 26-01-2019 15:00 U17 F.C. Ik Dien B - -
C 26-01-2019 12:30 U15 K. Zandhovense SK - -
C 26-01-2019 11:00 VNA Wortel U13 - -
C 26-01-2019 12:30 KFC Brasschaat B U12 - -
C 26-01-2019 11:00 U11 Loenhout SK - -
C 26-01-2019 11:00 U10 Paars Olympic Pirates Deurne-BG A - -
C 26-01-2019 11:00 U10 Wit S.V.B. DRIEHOEK R - -
C 26-01-2019 09:30 U9 Wit KFC Berendrecht Sp. A - -
C 26-01-2019 09:30 U9 Paars KSV Wildert A - -
C 26-01-2019 11:00 KFC Brasschaat B U8 Paars - -
C 26-01-2019 09:30 Loenhout SK C U8 Wit - -
C 26-01-2019 09:30 KFC Brasschaat A U7 Paars - -
C 26-01-2019 14:30 Hoogstraten VV U7 Wit - -
V 26-01-2019 afgelast Horendonk FC A U6 Paars - -
T 30-01-2019 18:30 U10 Paars K. Schelle Sport - -
T 30-01-2019 18:00 Exc. FC Essen U8 Paars - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-01-2019 20:00 Reserven B K. Kalmthout SK B - -
C 26-01-2019 19:30 Horendonk FC K. Gooreind VV - -
C 26-01-2019 14:30 KFC Olympic Essen A Reserven A - -
C 26-01-2019 14:30 K. Vlimmeren Sp. D Veteranen - -
C 26-01-2019 15:00 U17 F.C. Ik Dien B - -
C 26-01-2019 12:30 U15 K. Zandhovense SK - -
C 26-01-2019 11:00 VNA Wortel U13 - -
C 26-01-2019 12:30 KFC Brasschaat B U12 - -
C 26-01-2019 11:00 U11 Loenhout SK - -
C 26-01-2019 11:00 U10 Paars Olympic Pirates Deurne-BG A - -
C 26-01-2019 11:00 U10 Wit S.V.B. DRIEHOEK R - -
C 26-01-2019 09:30 U9 Wit KFC Berendrecht Sp. A - -
C 26-01-2019 09:30 U9 Paars KSV Wildert A - -
C 26-01-2019 11:00 KFC Brasschaat B U8 Paars - -
C 26-01-2019 09:30 Loenhout SK C U8 Wit - -
C 26-01-2019 09:30 KFC Brasschaat A U7 Paars - -
C 26-01-2019 14:30 Hoogstraten VV U7 Wit - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 26-01-2019 afgelast Horendonk FC A U6 Paars - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 30-01-2019 18:30 U10 Paars K. Schelle Sport - -
T 30-01-2019 18:00 Exc. FC Essen U8 Paars - -

Terug naar boven