Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 28-09-2019 afgelast     Exc. FC Essen B - U8 Paars/Wit
  • 28-09-2019 afgelast     U7 Wit - SC City Pirates Antwerpen B
  • 28-09-2019 afgelast     KON. SV VLUG VOORUIT - U8 Paars
  • 05-10-2019 afgelast     U8 Paars - K. Mariaburg VK A
  • 05-10-2019 afgelast     Exc. FC Essen A - U11 Paars
  • 05-10-2019 afgelast     K Ternesse VV A - U7 Wit
  • 12-10-2019 afgelast     KON. RAPID A.C. A - U8 Paars
  • 12-10-2019 afgelast     U7 Wit - K. Wijnegem VC B
  • 19-10-2019 afgelast     F.C. PATRO HOEVENEN A - U8 Paars
  • 19-10-2019 afgelast     U7 Wit - K. Kalmthout SK B
  • 26-10-2019 afgelast     U8 Paars - S.V. Noorse B
  • 26-10-2019 afgelast     U11 Paars - WIT-ROOD ANTWERPEN A
  • 26-10-2019 afgelast     Ekeren FC A - U7 Wit
  • 02-11-2019 afgelast     U8 Paars - KSK Ekeren Donk C
  • 02-11-2019 afgelast     Olympic Pirates Deurne-BG A - U7 Wit
  • 09-11-2019 afgelast     U7 Wit - KON. RAPID A.C.
  • 09-11-2019 afgelast     Ekeren FC A - U8 Paars
  • 16-11-2019 afgelast     U8 Paars/Wit - Exc. FC Essen B
  • 16-11-2019 afgelast     U8 Paars - KON. SV VLUG VOORUIT
  • 16-11-2019 afgelast     SC City Pirates Antwerpen B - U7 Wit
  • 23-11-2019 afgelast     U11 Paars - Exc. FC Essen A
  • 23-11-2019 afgelast     K. Mariaburg VK A - U8 Paars
  • 23-11-2019 afgelast     U7 Wit - K Ternesse VV A
  • 23-11-2019 afgelast     St. Lenaarts D - Veteranen
  • 30-11-2019 afgelast     U8 Paars - KON. RAPID A.C. A
  • 30-11-2019 afgelast     K. Wijnegem VC B - U7 Wit
  • 03-04-2020 afgelast     Veteranen - St. Lenaarts D

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-09-2019 19:30 K. Gooreind VV FC Merksem - -
C 21-09-2019 15:00 KFC Olympic Essen B Reserven B - -
C 21-09-2019 15:00 FC Gierle B Veteranen - -
C 21-09-2019 13:00 V.K. Simikos A U17 - -
C 21-09-2019 12:30 U15 S.K. NIEUW STABROEK A - -
C 21-09-2019 11:00 U13 Horendonk FC - -
C 21-09-2019 11:00 U12 KON. SV VLUG VOORUIT - -
C 21-09-2019 10:30 K. Mariaburg VK B U11 Paars - -
C 21-09-2019 12:00 F.C. PATRO HOEVENEN A U11 Wit - -
C 21-09-2019 12:15 K. Kalmthout SK A U10 - -
C 21-09-2019 11:00 K. Heibos SV A U9 Wit - -
C 21-09-2019 12:00 KON. SV VLUG VOORUIT B U9 Paars - -
C 21-09-2019 afgelast U8 Paars Ekeren FC A - -
C 21-09-2019 09:30 U8 Wit K. Kalmthout SK A - -
C 21-09-2019 09:30 U8 Paars/Wit K. Kalmthout SK B - -
C 21-09-2019 13:30 V.K. Simikos U7 Paars - -
C 21-09-2019 afgelast KON. RAPID A.C. U7 Wit - -
C 21-09-2019 12:30 U7 Paars/wit V.C. O.L.S.E. - -
C 27-09-2019 20:30 SK sGravenwezel-Schilde B Reserven C - -
C 28-09-2019 19:30 Horendonk FC K. Gooreind VV - -
C 28-09-2019 15:00 K. Kalmthout SK C Reserven A - -
C 28-09-2019 15:00 Reserven B KSV Wildert B - -
C 28-09-2019 12:30 U17 KFC Brasschaat - -
C 28-09-2019 11:15 KSOC Maria t. Heide U15 - -
C 28-09-2019 13:00 Exc. FC Essen B U13 - -
C 28-09-2019 12:00 Zandvliet Sport U12 - -
C 28-09-2019 09:30 U11 Paars Ekeren FC - -
C 28-09-2019 11:00 U11 Wit FC Merksem - -
C 28-09-2019 11:00 U10 Exc. FC Essen A - -
C 28-09-2019 09:30 U9 Wit Exc. FC Essen A - -
C 28-09-2019 09:30 U9 Paars SC City Pirates Antwerpen E - -
C 28-09-2019 afgelast KON. SV VLUG VOORUIT U8 Paars - -
C 28-09-2019 09:30 K. Wuustwezel FC A U8 Wit - -
C 28-09-2019 afgelast Exc. FC Essen B U8 Paars/Wit - -
C 28-09-2019 12:30 U7 Paars K. Mariaburg VK A - -
C 28-09-2019 afgelast U7 Wit SC City Pirates Antwerpen B - -
C 28-09-2019 14:00 K. Sint Job FC B U7 Paars/wit - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-09-2019 19:30 K. Gooreind VV FC Merksem - -
C 21-09-2019 15:00 KFC Olympic Essen B Reserven B - -
C 21-09-2019 15:00 FC Gierle B Veteranen - -
C 21-09-2019 13:00 V.K. Simikos A U17 - -
C 21-09-2019 12:30 U15 S.K. NIEUW STABROEK A - -
C 21-09-2019 11:00 U13 Horendonk FC - -
C 21-09-2019 11:00 U12 KON. SV VLUG VOORUIT - -
C 21-09-2019 10:30 K. Mariaburg VK B U11 Paars - -
C 21-09-2019 12:00 F.C. PATRO HOEVENEN A U11 Wit - -
C 21-09-2019 12:15 K. Kalmthout SK A U10 - -
C 21-09-2019 11:00 K. Heibos SV A U9 Wit - -
C 21-09-2019 12:00 KON. SV VLUG VOORUIT B U9 Paars - -
C 21-09-2019 afgelast U8 Paars Ekeren FC A - -
C 21-09-2019 09:30 U8 Wit K. Kalmthout SK A - -
C 21-09-2019 09:30 U8 Paars/Wit K. Kalmthout SK B - -
C 21-09-2019 13:30 V.K. Simikos U7 Paars - -
C 21-09-2019 afgelast KON. RAPID A.C. U7 Wit - -
C 21-09-2019 12:30 U7 Paars/wit V.C. O.L.S.E. - -
C 27-09-2019 20:30 SK sGravenwezel-Schilde B Reserven C - -
C 28-09-2019 19:30 Horendonk FC K. Gooreind VV - -
C 28-09-2019 15:00 K. Kalmthout SK C Reserven A - -
C 28-09-2019 15:00 Reserven B KSV Wildert B - -
C 28-09-2019 12:30 U17 KFC Brasschaat - -
C 28-09-2019 11:15 KSOC Maria t. Heide U15 - -
C 28-09-2019 13:00 Exc. FC Essen B U13 - -
C 28-09-2019 12:00 Zandvliet Sport U12 - -
C 28-09-2019 09:30 U11 Paars Ekeren FC - -
C 28-09-2019 11:00 U11 Wit FC Merksem - -
C 28-09-2019 11:00 U10 Exc. FC Essen A - -
C 28-09-2019 09:30 U9 Wit Exc. FC Essen A - -
C 28-09-2019 09:30 U9 Paars SC City Pirates Antwerpen E - -
C 28-09-2019 afgelast KON. SV VLUG VOORUIT U8 Paars - -
C 28-09-2019 09:30 K. Wuustwezel FC A U8 Wit - -
C 28-09-2019 afgelast Exc. FC Essen B U8 Paars/Wit - -
C 28-09-2019 12:30 U7 Paars K. Mariaburg VK A - -
C 28-09-2019 afgelast U7 Wit SC City Pirates Antwerpen B - -
C 28-09-2019 14:00 K. Sint Job FC B U7 Paars/wit - -

Terug naar boven