Middenbouw Jeugd - U13
Teamleden
Spelers | |||||||
Artur BAREYAN | Keeper | ||||||
Lynne SIMONS | Keeper | ||||||
Lex BEYERS | |||||||
Seth BOSMANS | |||||||
Lucien DE WULF | |||||||
Jules DIAW | |||||||
Mathias GOOLENAERTS | |||||||
Stan OERLEMANS | |||||||
Mats VAN DEN BERGH | |||||||
Sus VAN DER VELDEN | |||||||
Torre VAN LOOVEREN | |||||||
Alexander VAN MECHELEN | |||||||
Yanissa WENS | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Filip DE MEY | Trainer | ||||||
Jeroen PAELINCKX | Trainer | ||||||
Serge BEYERS | Team afgevaardigde | ||||||
Bjorn GOOLENAERTS | Team afgevaardigde | ||||||
Chris LEURS | Hoofd Sportieve Cel jeugd | ||||||
Koen VAN APEREN | Hoofd Sportieve Cel jeugd | ||||||
Roger GOETSCHALCKX | Website verantwoordelijke |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-04-2024 09:00 | SVB Driehoek A | U13 | |||||
T | 25-04-2024 n.n.b. | Tornooi Kalmthout SK (Tornooi Jan Beyers) | U13 | |||||
T | 23-04-2024 18:45 | Tornooi Kalmthout SK (Tornooi Jan Beyers) | U13 | |||||
C | 20-04-2024 09:30 | U13 | Loenhout SK A | |||||
T | 18-04-2024 18:45 | Tornooi Kalmthout SK (Tornooi Jan Beyers) | U13 | |||||
J | 17-04-2024 18:00 | U13 | KFC Broechem | |||||
C | 13-04-2024 13:30 | SC City Pirates Antwerpen D | U13 | |||||
C | 06-04-2024 09:30 | U13 | Exc. FC Essen A | |||||
C | 23-03-2024 11:30 | K. Achterbroek VV A | U13 | |||||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U13 | |||||
C | 09-03-2024 09:30 | U13 | K. Kalmthout SK B | |||||
J | 06-03-2024 18:00 | KFC Broechem | U13 | |||||
C | 02-03-2024 09:30 | U13 | SVB Driehoek A | |||||
C | 24-02-2024 09:30 | Loenhout SK A | U13 | |||||
C | 17-02-2024 09:30 | U13 | SC City Pirates Antwerpen D | |||||
C | 03-02-2024 10:00 | Exc. FC Essen A | U13 | |||||
C | 27-01-2024 09:30 | U13 | K. Achterbroek VV A | |||||
J | 24-01-2024 18:00 | U13 | KSV Oud Turnhout | |||||
C | 20-01-2024 afgelast | U13 | K. Heibos SV A | |||||
C | 13-01-2024 10:45 | K. Kalmthout SK B | U13 | |||||
C | 09-12-2023 16:30 | VK Simikos A | U13 | |||||
C | 02-12-2023 10:00 | K. Eendr. Zoersel | U13 | |||||
C | 25-11-2023 09:30 | U13 | Lyra-Lierse Berlaar C | |||||
J | 22-11-2023 18:00 | SK Peulis of SV Grasheide | U13 | |||||
C | 18-11-2023 14:00 | VK Simikos A | U13 | |||||
C | 11-11-2023 11:15 | KFC Ranst A | U13 | |||||
C | 04-11-2023 afgelast | U13 | Ekeren FC A | |||||
C | 28-10-2023 09:30 | SC City Pirates Antwerpen E | U13 | |||||
C | 21-10-2023 09:30 | U13 | KFC Broechem B | |||||
C | 14-10-2023 09:30 | U13 | K. Eendr. Zoersel | |||||
C | 08-10-2023 10:00 | Lyra-Lierse Berlaar C | U13 | |||||
C | 30-09-2023 09:30 | U13 | VK Simikos A | |||||
C | 23-09-2023 09:30 | U13 | KFC Ranst A | |||||
C | 16-09-2023 12:15 | Ekeren FC A | U13 | |||||
C | 09-09-2023 09:30 | U13 | SC City Pirates Antwerpen E | |||||
C | 02-09-2023 09:30 | KFC Broechem B | U13 | |||||
B | 19-08-2023 15:30 | U13 | K. Wuustwezel FC (Beker van Wezel) | |||||
B | 19-08-2023 13:30 | U13 | Loenhout SK (Beker van Wezel) |
Standen
Positie | Club | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | K. Heibos SV A | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
1 | KFC Brasschaat A | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
1 | Loenhout SK A | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
1 | U13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 |
5 | Exc. FC Essen A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | KSK Ekeren Donk C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SK sGravenwezel-Schilde B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
5 | KSC.Keerbergen | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | -10 | 0 |
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 28-06-2023 17:10
Laatst bijgewerkt: 28-06-2023 17:10
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 19:45 | Gemeenteveld D | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 16:15 - 17:30 | Kunstgrasveld C2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|