- 12 mei
- Pieter NOUWS
- Aiden STRAETMANS
- Conrad VAN DER MEIJDEN
- 14 mei
- Zayne WENS
Seizoen:
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-04-2024 09:30 | KVC Oostmalle A | U9 Wit | ||||
C | 06-04-2024 13:00 | KFC Meer | U8 Paars | ||||
C | 06-04-2024 09:00 | SVB Driehoek B | U8 Wit | ||||
C | 06-04-2024 12:30 | Horendonk FC | U8 Paars-Wit | ||||
C | 06-04-2024 09:30 | K. Achterbroek VV A | U8 Mauve | ||||
C | 06-04-2024 10:30 | U7 Paars | SVB Driehoek B | ||||
C | 06-04-2024 10:30 | U7 Wit | K. Brecht SK B | ||||
V | 06-04-2024 11:00 | Exc. FC Essen | U6 | ||||
C | 06-04-2024 11:00 | Meisjes U11 | Hoogstraten VV C | ||||
C | 05-04-2024 20:30 | SC City Pirates Antwerpen B | Reserven B (Vets) | 4-8 | |||
C | 05-04-2024 20:00 | Reserven C | Horendonk FC | 2-3 | |||
C | 05-04-2024 18:30 | U10 | K. Vlimmeren Sp. A | ||||
C | 04-04-2024 20:00 | K. Kalmthout SK | U21 | 9-1 | |||
T | 01-04-2024 n.n.b. | U11 | Eigen Paastornooi (voormiddag) | ||||
T | 01-04-2024 n.n.b. | U10 | Eigen Paastornooi (voormiddag) (2 ploegen) | ||||
T | 01-04-2024 n.n.b. | U9 Paars | Eigen Paastornooi (voormiddag) | ||||
T | 01-04-2024 n.n.b. | U8 Paars | Eigen Paastornooi (namiddag) (3 ploegen) | ||||
T | 01-04-2024 n.n.b. | U7 Paars | Eigen Paastornooi (namiddag) (3 ploegen) | ||||
T | 01-04-2024 n.n.b. | U6 | Eigen Paastornooi (namiddag) (2 ploegen) | ||||
T | 01-04-2024 n.n.b. | Meisjes U11 | Eigen Paastornooi (voormiddag) (2 ploegen) | ||||
T | 30-03-2024 n.n.b. | Tornooi Hoogstraten VV (namiddag) | U10 | ||||
T | 30-03-2024 n.n.b. | Tornooi K. Kalmthout SK | U9 Paars | ||||
T | 30-03-2024 n.n.b. | Tornooi K. Kalmthout SK | U8 Paars | ||||
T | 30-03-2024 n.n.b. | Tornooi K. Kalmthout SK | U8 Wit | ||||
T | 30-03-2024 n.n.b. | Tornooi K. Kalmthout SK | U6 | ||||
J | 27-03-2024 19:30 | S.C O.L.V.E. | U15 Paars | ||||
C | 26-03-2024 afgelast | Reserven A | K. Achterbroek VV A | ||||
C | 24-03-2024 15:00 | SV Aartselaar A | K. Gooreind VV | 2-1 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | K. Kalmthout SK B | Reserven C | 2-4 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | K. Wuustwezel FC | U21 | 3-0 | |||
C | 23-03-2024 17:30 | SVB Driehoek A | U17 | 7-2 | |||
C | 23-03-2024 15:00 | U15 Paars | K. Wuustwezel FC A | 0-0 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | U15 Wit | K. Heibos SV B | 0-1 | |||
C | 23-03-2024 11:30 | K. Achterbroek VV A | U13 | ||||
C | 23-03-2024 11:15 | KSV Wildert | U12 | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | KSV Wildert A | U11 | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | Exc. FC Essen A | U10 | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | U9 Paars | KFC Brasschaat B | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | U9 Wit | KFC Nijlen C | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Paars | K. Brecht SK A | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Wit | KFC Brasschaat B | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Paars-Wit | K. Achterbroek VV B | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Mauve | K. Wuustwezel FC A | ||||
C | 23-03-2024 10:00 | R. Cappellen FC B | U7 Paars | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | SVB Driehoek A | U7 Wit | ||||
V | 23-03-2024 11:00 | U6 | KSV Wildert | ||||
C | 23-03-2024 afgelast | Meisjes U20 | KFC Antonia A | 5-0 | |||
C | 23-03-2024 11:00 | Meisjes U11 | KFC Antonia D | ||||
C | 22-03-2024 20:00 | Reserven A | K. Wuustwezel FC A | 2-5 | |||
C | 22-03-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | KSV Wildert B | 5-4 | |||
C | 22-03-2024 19:30 | Meisjes U13 | Kon Rapid AC | ||||
C | 17-03-2024 11:00 | SV Noorse D | Meisjes U11 | ||||
C | 16-03-2024 19:30 | K. Gooreind VV | Horendonk FC | 6-0 | |||
C | 16-03-2024 afgelast | KFC Schoten SK | Reserven A | ||||
C | 16-03-2024 14:30 | St. Lenaarts B | Reserven B (Vets) | 2-2 | |||
C | 16-03-2024 15:00 | U15 Paars | K. Kalmthout SK B | 2-4 | |||
C | 16-03-2024 13:00 | U15 Wit | K. Kalmthout SK C | 1-4 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U13 | ||||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U12 | ||||
C | 16-03-2024 11:30 | Zandvliet Sport A | U11 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | Loenhout SK A | U10 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | U9 Paars | Exc. FC Essen A | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | U9 Wit | K. Wijnegem VC A | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Paars | Exc. FC Essen A | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Wit | VK Simikos B | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Mauve | K. Brecht SK B | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Paars-Wit | Exc. FC Essen B | ||||
C | 16-03-2024 10:45 | KFC Brasschaat B | U7 Paars | ||||
C | 16-03-2024 10:00 | Loenhout SK A | U7 Wit | ||||
V | 16-03-2024 13:00 | U6 | K. Wuustwezel FC | ||||
C | 16-03-2024 15:00 | Vremde A | Meisjes U20 | 14-2 | |||
C | 15-03-2024 afgelast | Reserven C | K. Wuustwezel FC C | ||||
C | 15-03-2024 20:00 | Horendonk FC | U21 | 3-2 | |||
V | 15-03-2024 19:30 | Damesteam | S.V.B. Driehoek | ||||
C | 15-03-2024 19:00 | Meisjes U13 | SK sGravenwezel-Schilde B | ||||
C | 14-03-2024 19:30 | KVC Oostmalle A | U17 | 2-4 | |||
C | 13-03-2024 19:30 | Meisjes U20 | KFC Broechem | 4-2 | |||
C | 10-03-2024 09:30 | K. Heibos SV A | U15 Paars | 2-5 | |||
C | 10-03-2024 afgelast | KFC Nijlen B | Meisjes U13 | 5-0 | |||
C | 09-03-2024 19:30 | K. Gooreind VV | FC Oxford Hemiksem A | 4-1 | |||
C | 09-03-2024 13:00 | U21 | K. Kalmthout SK | 1-5 | |||
C | 09-03-2024 15:00 | U17 | St. Lenaarts A | 0-4 | |||
C | 09-03-2024 12:00 | KFC Berendrecht Sp. B | U15 Wit | 2-0 | |||
C | 09-03-2024 09:30 | U13 | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | U12 | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U11 | Exc. FC Essen | ||||
C | 09-03-2024 11:30 | U10 | K. Wuustwezel FC | ||||
C | 09-03-2024 09:00 | SV Noorse A | U9 Paars | ||||
C | 09-03-2024 12:30 | KFC Zwarte Leeuw C | U9 Wit | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | Loenhout SK A | U8 Paars | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | Zandvliet Sport A | U8 Wit | ||||
C | 09-03-2024 12:30 | K. Heibos SV B | U8 Paars-Wit | ||||
C | 09-03-2024 11:00 | Loenhout SK C | U8 Mauve | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U7 Paars | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U7 Wit | K. Kalmthout SK A | ||||
V | 09-03-2024 10:00 | S.V. Noorse | U6 | ||||
C | 08-03-2024 20:00 | Reserven A | KFC Berendrecht Sp. A | 3-1 | |||
C | 08-03-2024 afgelast | Reserven B (Vets) | K. Gooreind VV C | 0-5 | |||
C | 08-03-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | Reserven C | ||||
C | 08-03-2024 19:00 | VK Simikos D | Meisjes U11 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 13:00 | U15 Wit | K. Heibos SV B | 0-1 | |||
C | 23-03-2024 11:30 | K. Achterbroek VV A | U13 | ||||
C | 23-03-2024 11:15 | KSV Wildert | U12 | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | KSV Wildert A | U11 | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | Exc. FC Essen A | U10 | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | U9 Paars | KFC Brasschaat B | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | U9 Wit | KFC Nijlen C | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Paars | K. Brecht SK A | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Wit | KFC Brasschaat B | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Paars-Wit | K. Achterbroek VV B | ||||
C | 23-03-2024 09:30 | U8 Mauve | K. Wuustwezel FC A | ||||
C | 23-03-2024 10:00 | R. Cappellen FC B | U7 Paars | ||||
C | 23-03-2024 11:00 | SVB Driehoek A | U7 Wit | ||||
C | 23-03-2024 afgelast | Meisjes U20 | KFC Antonia A | 5-0 | |||
C | 23-03-2024 11:00 | Meisjes U11 | KFC Antonia D | ||||
C | 22-03-2024 20:00 | Reserven A | K. Wuustwezel FC A | 2-5 | |||
C | 22-03-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | KSV Wildert B | 5-4 | |||
C | 22-03-2024 19:30 | Meisjes U13 | Kon Rapid AC | ||||
C | 17-03-2024 11:00 | SV Noorse D | Meisjes U11 | ||||
C | 16-03-2024 19:30 | K. Gooreind VV | Horendonk FC | 6-0 | |||
C | 16-03-2024 afgelast | KFC Schoten SK | Reserven A | ||||
C | 16-03-2024 14:30 | St. Lenaarts B | Reserven B (Vets) | 2-2 | |||
C | 16-03-2024 15:00 | U15 Paars | K. Kalmthout SK B | 2-4 | |||
C | 16-03-2024 13:00 | U15 Wit | K. Kalmthout SK C | 1-4 | |||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U13 | ||||
C | 16-03-2024 11:15 | K. Heibos SV A | U12 | ||||
C | 16-03-2024 11:30 | Zandvliet Sport A | U11 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | Loenhout SK A | U10 | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | U9 Paars | Exc. FC Essen A | ||||
C | 16-03-2024 11:00 | U9 Wit | K. Wijnegem VC A | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Paars | Exc. FC Essen A | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Wit | VK Simikos B | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Mauve | K. Brecht SK B | ||||
C | 16-03-2024 09:30 | U8 Paars-Wit | Exc. FC Essen B | ||||
C | 16-03-2024 10:45 | KFC Brasschaat B | U7 Paars | ||||
C | 16-03-2024 10:00 | Loenhout SK A | U7 Wit | ||||
C | 16-03-2024 15:00 | Vremde A | Meisjes U20 | 14-2 | |||
C | 15-03-2024 afgelast | Reserven C | K. Wuustwezel FC C | ||||
C | 15-03-2024 20:00 | Horendonk FC | U21 | 3-2 | |||
C | 15-03-2024 19:00 | Meisjes U13 | SK sGravenwezel-Schilde B | ||||
C | 14-03-2024 19:30 | KVC Oostmalle A | U17 | 2-4 | |||
C | 13-03-2024 19:30 | Meisjes U20 | KFC Broechem | 4-2 | |||
C | 10-03-2024 09:30 | K. Heibos SV A | U15 Paars | 2-5 | |||
C | 10-03-2024 afgelast | KFC Nijlen B | Meisjes U13 | 5-0 | |||
C | 09-03-2024 19:30 | K. Gooreind VV | FC Oxford Hemiksem A | 4-1 | |||
C | 09-03-2024 13:00 | U21 | K. Kalmthout SK | 1-5 | |||
C | 09-03-2024 15:00 | U17 | St. Lenaarts A | 0-4 | |||
C | 09-03-2024 12:00 | KFC Berendrecht Sp. B | U15 Wit | 2-0 | |||
C | 09-03-2024 09:30 | U13 | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | U12 | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U11 | Exc. FC Essen | ||||
C | 09-03-2024 11:30 | U10 | K. Wuustwezel FC | ||||
C | 09-03-2024 09:00 | SV Noorse A | U9 Paars | ||||
C | 09-03-2024 12:30 | KFC Zwarte Leeuw C | U9 Wit | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | Loenhout SK A | U8 Paars | ||||
C | 09-03-2024 09:30 | Zandvliet Sport A | U8 Wit | ||||
C | 09-03-2024 12:30 | K. Heibos SV B | U8 Paars-Wit | ||||
C | 09-03-2024 11:00 | Loenhout SK C | U8 Mauve | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U7 Paars | K. Kalmthout SK B | ||||
C | 09-03-2024 10:30 | U7 Wit | K. Kalmthout SK A | ||||
C | 08-03-2024 20:00 | Reserven A | KFC Berendrecht Sp. A | 3-1 | |||
C | 08-03-2024 afgelast | Reserven B (Vets) | K. Gooreind VV C | 0-5 | |||
C | 08-03-2024 20:00 | Reserven B (Vets) | Reserven C | ||||
C | 08-03-2024 19:00 | VK Simikos D | Meisjes U11 | ||||
C | 03-03-2024 15:00 | KFC Berendrecht Sp. | K. Gooreind VV | 1-2 | |||
C | 03-03-2024 10:30 | KSV Wildert A | U15 Wit | 0-4 | |||
C | 02-03-2024 15:00 | Excelsior Mariaburg | Reserven A | 0-6 | |||
C | 02-03-2024 13:00 | U21 | SVB Driehoek A | 5-2 | |||
C | 02-03-2024 15:00 | U17 | Alberta FC Schilde B | 0-2 | |||
C | 02-03-2024 13:00 | Excelsior Mariaburg A | U15 Paars | 7-2 | |||
C | 02-03-2024 09:30 | U13 | SVB Driehoek A | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | U12 | FC Patro Hoevenen A | ||||
C | 02-03-2024 11:30 | U11 | KFC Berendrecht Sp. | ||||
C | 02-03-2024 11:30 | U10 | KVC Oostmalle A | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | K. Achterbroek VV A | U9 Paars | ||||
C | 02-03-2024 11:00 | Alberta FC Schilde | U9 Wit | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | KVC Oostmalle B | U8 Paars | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | Kon SV Vlug Vooruit | U8 Wit | ||||
C | 02-03-2024 15:00 | FC Patro Hoevenen B | U8 Paars-Wit | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | KSV Wildert B | U8 Mauve | ||||
C | 02-03-2024 10:30 | U7 Paars | Excelsior Mariaburg B | ||||
C | 02-03-2024 10:30 | U7 Wit | KSV Wildert | ||||
C | 02-03-2024 09:30 | SD Andalucia | Meisjes U20 | 2-1 | |||
C | 02-03-2024 11:00 | Meisjes U11 | St. Jozef C | ||||
C | 01-03-2024 20:00 | K. Brecht SK B | Reserven B (Vets) | 2-1 | |||
C | 01-03-2024 afgelast | Reserven C | Exc. FC Essen B | 5-0 | |||
C | 01-03-2024 19:00 | VK Simikos B | Meisjes U13 | ||||
C | 28-02-2024 19:30 | U15 Paars | SVB Driehoek A | 2-2 | |||
C | 26-02-2024 20:15 | U21 | Exc. FC Essen | 6-1 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | Minderhout VV A | U17 | 10-1 | |||
C | 24-02-2024 19:30 | K. Gooreind VV | Sp. Burcht FC | 4-0 | |||
C | 24-02-2024 15:00 | SK Nieuw Stabroek A | U21 | 1-5 | |||
C | 24-02-2024 13:00 | U15 Wit | K. Nieuwmoer FC | 2-5 | |||
C | 24-02-2024 09:30 | Loenhout SK A | U13 | ||||
C | 24-02-2024 11:15 | Loenhout SK A | U12 | ||||
C | 24-02-2024 09:30 | SK Nieuw Stabroek | U11 | ||||
C | 24-02-2024 11:30 | Minderhout VV A | U10 | ||||
C | 24-02-2024 11:00 | U9 Paars | St. Lenaarts B | ||||
C | 24-02-2024 11:00 | U9 Wit | K. Zandhoven SK | ||||
C | 24-02-2024 09:30 | U8 Paars | Minderhout VV A |