Onderbouw Jeugd - U6 Wit
Teamleden
Spelers | |||||||
Mylo ADRIAENSENS | |||||||
Lewis CAVENS | |||||||
Noa CHERMANNE | |||||||
Maarten DE BIE | |||||||
Gaston GODERIS | |||||||
Loïc HERMANS | |||||||
Alexander MESDAGH | |||||||
Milo NEEFS | |||||||
Vince NOIRON | |||||||
Olle RAATS | |||||||
Nio VAN DEN BERGH | |||||||
Bent VAN DEN BERGH | |||||||
Marcel VAN LOOVEREN | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Francois BRANT | Trainer | ||||||
Roger GOETSCHALCKX | Website verantwoordelijke |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-04-2024 20:00 | Reserven C | K. Gooreind VV B | 6-2 | ||||
C | 09-09-2023 afgelast | U8 Mauve | K. Gooreind VV B |
Standen
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 16:00 - 17:00 | Kunstgrasveld C | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|